33 264 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
25 298 produktów w 199 kategoriach

Być jak macho...Każdy może tego dokonać!

Być jak macho...Każdy może tego dokonać!Być jak macho...Każdy może tego dokonać!

Wielu mężczyzn przyznaje się do tego, że nie są zadowoleni w pełni ze swojego rozmiaru penisa. Co więcej, większość z nich twierdzi, że ma to bezpośredni wpływ na jakość ich życia seksualnego. Taki problem mają przede wszystkim młodzi i niedoświadczeni, którzy żyjąc w stresie przed kompromitacją swojego przyrodzenia nie decydują się na częste współżycie. I o ile problem ten wydawać się może znikomy, to w świadomości mężczyzny może wywołać prawdziwą lawinę zakłopotani i niedorzecznych myśli na swój temat.

  • Jak wydłużyć czas wzwodu?

  • Jak dbać o erekcję?

 

  1. Stabilna erekcja
  2. Wydłużenie czasu wzwodu
  3. Rozmiar  a samopoczucie mężczyzny
  4. Sprawność nie tylko dla nastolatka

 

Stabilna erekcja


Wielu panów  twierdzi, że  to właśnie rozmiar ma znaczenie. Nic  bardziej  mylnego. Bo jeżeli  podać badaniu sam akt  seksualny i elementy, które się na niego składają, to  wyjdzie na to, że  o wiele bardziej potrzebna jest mężczyźnie stabilna i mocna erekcja. Nawet najdłuższy męski członek nie spełni  swojej roli, kiedy nie osiągnie pełnej erekcji, która  zostanie przez niego utrzymana w  naturalnym czasie pozwalającym na odbycie  aktu seksualnego. Zatem warto  skupić się na tym, jak zadbać o zdrowie i być „twardym jak stal”, nie zaś na zadręczaniu niepotrzebnymi myślami. Jeżeli zaś chodzi o utrzymanie  stabilnej erekcji, to ważne jest  przede wszystkim to, jak żyjemy. Zdrowa dieta bogata w białko oraz aktywność fizyczna na pewno pomoże w zachowaniu prawidłowej erekcji.

Wydłużenie czasu wzwodu

O ile mężczyźni mogą nie mieć problemów z  samą erekcją, to już z jej czasem trwania bardzo często. I nie jest to dowód na ich niemęskość a raczej na  to, że  organizm nie funkcjonuje należycie. Pierwszym, nieanatomicznym czynnikiem jest stres, który  doprowadza  do tego, że akt seksualny zaczyna się traktować nie jako  cielesne  doznanie lecz jako rozładowanie napięć i emocji. Neurony odpowiedzialne za przewodzenie nerwowe otrzymują  sygnał szybkiego rozładowania  stresu i prowadzą do szybkich i bezemocjonalnych kontaktów seksualnych. Drugim istotnym czynnikiem podawanym przez  seksuologów są przyzwyczajenia dotyczące  masturbacji. O ile ona sama nie jest zła i nie powinna zaszkodzić prawidłowo rozwijającemu się mężczyźnie o tyle  jej nadużywanie może być opłakane w  skutkach. organizm bowiem nie jest przyzwyczajony do samej sytuacji seksualnej, ponieważ jego naturalnym bodźcem są filmy pornograficzne i inne elementy towarzyszące samogwałtowi. Warto więc spojrzeć na te dwa elementy z nieco innej perspektywy i z rozsądkiem wyzbyć się nieprawidłowych nawyków i odruchów. Poza tym w wydłużeniu czasu erekcji pomóc może specjalista lub szeroko dostępne, sprawdzone suplementy diety.

Rozmiar a samopoczucie

Klasyczny macho  kojarzy się  przede wszystkim z opalonym i owłosionym torsem oraz  namiętnym spojrzeniem i… niecodziennie sporym przyrodzeniem. Ta wizja  nie sprawdza się jednak często. Warto więc wyzbyć się kompleksu  drodzy panowie. Być może  warto  zgłębić tajniki  sztuki kochania aby dowiedzieć się, co zrobić, żeby stać się jeszcze lepszym kochankiem. Kilka łóżkowych nowości i innowacji także powinno rozweselić i, co najważniejsze, zaskoczyć  waszą partnerkę.

Sprawność nie tylko dla nastolatka

Kolejnym mitem jest to, że macho  to zazwyczaj  dojrzały, trzydziestoparoletni  facet. A  kto powiedział, że tylko taki może zawrócić w głowie niejednej damie?  Dzisiejszy świat  zna wiele metod, które pomagają w wydłużaniu wieku sprawności seksualnej mężczyzn. 50 urodziny wcale nie  muszą być pretekstem do zakończenia  współżycia. Ćwiczenie mięśni kegla,  suplementacja czy po prostu  dbanie o naturalny sposób odżywiana się pomoże w tym, aby nie  być zakompleksionym staruszkiem. Życie  po 50 może dopiero rozkwitnąć. I  w tym względzie także nie rozmiar będzie miał znaczenie. Ważniejszy przecież okaże się temperament.

Do dzieła panowie! Zawody czas zacząć! Pamiętajcie, to jedyne wyścigi, gdzie czas gra na waszą korzyść!

 

erekcja słaba erekcja rozmiar ma znaczenie rozmiar penisa mały penis

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 33 264 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 25 298 produktów w 199 kategoriach