45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Dla użytkowników

ZnamLek to portal, dzięki któremu możesz poznać rzetelne, bezstronne opinie o lekach, kosmetykach czy suplementach, napisane przez użytkowników.

Sam również możesz brać udział w tworzeniu serwisu poprzez publikowanie opini o produktach, z których korzystałeś. Dzięki temu pomagasz innym ludziom podjąć decyzję, często bardzo dla nich ważną.

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie dotyczące serwisu, dlatego jeśli uważasz, że coś moglibyśmy robić lepiej, przejdź do strony kontakt i wyślij nam wiadomość

Jak dodać opinię?

Chcesz dodać opinię o produkcie ? To proste i szybkie - sprawdź poniższą instrukcję "Krok po kroku".

KROK 1: Wybierz kategorię

Kliknij w nazwę kategorii bądź podkategorii, aby zobaczyć listę produktów.

 

KROK 2: Wybierz produkt

Kliknij w przycisk "przeczytaj więcej opini", w zdjęcie opakowania lub nazwę produktu, aby przejść do podstrony z informacjami o produkcie.

 

KROK 3: Kliknij w "Dodaj opinię"

Aby dodać opinię o produkcie, kliknij w jeden z przycisków "Dodaj opinię", które znajdują się zarówno u góry, jak i na dole strony.

KROK 4: Wybierz ocenę i dodaj opinię

W nowo otwartym oknie wybierz ocenę gwiazdkową, napisz krótki uzasadnienie i wpisz swoje imię, a następnie kliknij w przycisk "Dodaj opinię".

Brawo, właśnie opublikowałeś swoją pierwszą opinię o produkcie.

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach