41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Cymbalta

CymbaltaCymbalta
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Dostępne dawki: 60 mg, kapsułki dojelitowe twarde, 28 szt, 30 mg, kapsułki dojelitowe twarde, 7 szt
Działanie: przeciwdepresyjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Cymbalta

Lek na receptę przeznaczony do stosowania w depresji oraz leczenia bólu w obwodowej neuropatii cukrzycowej u osób dorosłych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Odpowiedź na leczenie obserwuje się zwykle po 2-4 tygodniach stosowania leku. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. W takcie leczenia nie wolno pić alkoholu. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Nudności, zaparcia, suchość w ustach, zmniejszenie lub zwiększenie masy ciała, bezsenność, zmniejszenie libido, zawroty głowy, senność, drżenie, niewyraźne widzenie, uderzenia gorąca, biegunka, wymioty, zwiększona potliwość, zmęczenie, zaburzenia wytrysku. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek. Gdy przyjmujesz inne leki działające na ośrodkowy układ nerwowy (nasenne, uspokajające, przeciwdepresyjne). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku w okresie karmienia piersią.

Cymbalta opinie
Cymbalta opinia
Cymbalta cena
Cymbalta skład
Cymbalta ulotka
Cymbalta przeciwwskazania
Cymbalta dawkowanie
Cymbalta zamienniki
Cymbalta zamiennik
Cymbalta odpowiednik
Cymbalta tańszy zamiennik
Cymbalta czy działa
dla diabetyków obwodowa neuropatia ból przy cukrzycy dla cukrzyków depresja przeciwdepresyjne antydepresant nefropatia cukrzycowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Cymbalta

Dodaj opinię o Cymbalta

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach