45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Zioła na potencję czy warto stosować ?

Zioła na potencję czy warto stosować ?Zioła na potencję czy warto stosować ?

Tradycja ziołolecznictwa sięga początków człowieczeństwa, kiedy ludzie pierwotni zaobserwowali wpływ niektórych roślin na stan zdrowia. Na przestrzeni wieków wiedza o właściwościach ziół znacznie się rozwinęła. Współcześnie, gdy zabiegany świat nie pozostawia wiele czasu na współżycie, a rozmaite czynniki osłabiają potencję, zamiast pod presją zamykać się na kłopotliwe zagadnienie, warto dać szansę naturze. Wszak tyle wieków i kultur nie może się mylić.

Spędzasz osiem godzin w firmie, żeby do niej dotrzeć i móc wrócić do domu stoisz w korkach. Praca biurowa, podobnie jak fizyczna sprawia, że czujesz się przepracowany. Do tego stres, napięte terminy, oczekiwania szefa, które zbiegają się z kolejną ratą kredytu i chorobą dziecka. W pośpiechu zjadasz coś pozbawionego witamin i minerałów, za to obfitego w tłuszcz. Po całym dniu jesteś wyczerpany.

  • Czy zioła pomagają na potencję?

  • Jakie właściwości ma żeń-szeń?

Przeciętność problemu

Temat jest dość drażliwy, choć tak naprawdę zdarza się na porządku dziennym. Zaburzenia erekcji dotczą co 10 mężczyznę w Polsce. Zioła na potencję mogą okazać się niezwykle skuteczną i dyskretną terapią. Wystarczy trochę poczytać by zaoszczędzić sobie tak niechcianej wizyty u lekarza, a zarazem odzyskać formę już w kilka tygodni.

Istotna kompozycja

Sedno tkwi w otwartości na pomoc i umiejętnym doborze. Jeśli nie mamy ochoty zaparzać ziół, wolimy zapłacić za jedno opakowanie, niż parę tańszych, które będą zajmować więcej miejsca, warto sięgnąć po gotowe preparaty.
Żeń-szeń jest bogaty w minerały (cynk, miedź, magnez, wapń, żelazo, potas, siarkę, sód, molibden) oraz w witaminy (A, B1, B2, B6 i C), które są tzw. kofaktorami przemian hormonalnych i generujących erekcję. Żeń-szeń uchodzi za ceniony afrodyzjak wspierający libido, szczególnie u panów. Dzięki niemu zwiększa się ukrwienie ciała, tak ważne dla prawidłowego wzwodu, odczuwamy silniej doznania erotyczne. Zapobiega miażdżycy, która ogranicza dopływ krwi do prącia.

Za amazoński odpowiednik żeń-szenia uchodzi korzeń maca (Lepidium meyenii).

Miłorząb japoński (Gingko biloba) wbrew nazwie wywodzi się z Chin. Ma udokumentowaną zdolność leczenia zaburzeń w sferze potencji, erekcji, orgazmu u obu płci. Afrodyzjakiem popularnym w tabletkach zwiększających potencję jest buzdyganek ziemny (Tribulis terrestris L.). Sprzyja dostarczaniu tlenku azotu do zakończeń nerwowych w okolice ciał jamistych penisa.Jagoda jałowca brazylijskiego (Juniperus brasilienis) króluje wśród afrodyzjaków puszczy amazońskiej. Wzmacnia, siły witalne, zwiększa libido, zapobiega impotencji. Muira puama (Liriosma ovata) jest okrzyknięta „korzeniem mężczyzny” i „drzewem potencji”, co już na wstępie obrazuje jej właściwości. Ponadto, zwiększyć aktywność seksualną pozwoli Liść Damiana (Turnera diffusa). Guarana działa pośrednio, podrywając do życia zmęczony organizm, zwiększy siły, wraz z ochotą na seks.

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach