45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Zielona kawa i ekstrakt z nasion zielonej kawy kryją w sobie coś niesamowitego! Zobacz, co to takiego!

Zielona kawa i ekstrakt z nasion zielonej kawy kryją w sobie coś niesamowitego! Zobacz, co to takiego!Zielona kawa i ekstrakt z nasion zielonej kawy kryją w sobie coś niesamowitego! Zobacz, co to takiego!

Zielona kawa jest w Polsce jeszcze mało popularna, na zachodzie jednak uważana jest za jeden z lepszych specyfików odchudzających. Czy jest w tym ziarnko prawdy, czy naprawdę można z łatwością odchudzić się z pomocą ekstraktu z nasion zielonej kawy? 

  • Jakie właściwości ma zielona kawa?

  • W czym pomaga zielona kawa?

Zielona kawa i ekstrakt z zielonej kawy: własności

Producenci specyfików na odchudzanie reklamują swoje produkty na wiele sposobów. Zielona kawa i ekstrakt z niej mają między innymi wykazywać się następującymi właściwościami:

  • Zielona kawa ma działanie przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej
  • Ekstrakt z zielonej kawy może redukować uczucie łaknienia
  • Zielona herbata i kawa dają uczucie sytości
  • Ekstrakt z zielonej kawy dodaje energii, zmusza do działania, polepsza samopoczucie
  • Zielona kawa ponadto ma redukować objawy cellulitu

Zielona kawa: co w niej znajdziemy?

Efekty odchudzające, które można uzyskać, stosując specyfiki z zawartością zielonej kawy, zawdzięczane są przede wszystkim jej składnikom; wśród nich znajdziemy przede wszystkim kwas chlorogenowy oraz kofeinę.

Czym tak naprawdę jest zielona kawa?

Kawa, którą wszyscy w większości znamy to kawa czarna – palona. Zielona kawa jest zaś tą kawą, która nie została poddana procesowi palenia i dlatego zachowała ten naturalny dla siebie kolor, stąd też jej nazwa.

Suplementy zawierające w sobie ekstrakt z zielonej kawy są za to dostępne w różnych formach: począwszy od tabletek aż po rozpuszczalne proszki i kawy w proszku. W podobnych suplementach diety znajdziemy dodatkowo inne składniki, często: kofeinę, zioła, żeń-szeń, zieloną herbatę czy błonnik pokarmowy. Ma to zwiększać i polepszać działanie odchudzające specyfików.

Zielona kawa na odchudzanie

Odchudzanie i dieta z zieloną kawą mogą być proste i przyjemne, jednakże zawsze warto pamiętać o podstawowych zasadach zdrowej, zrównoważonej diety. Tylko wtedy można uzyskać wymarzone efekty. Sam suplement diety ma jedynie pomagać w procesie odchudzania, nie zaś go zastępować. Stosując specyfiki z ekstraktem z zielonej kawy, aby były one skuteczne i rzeczywiście proces odchudzania ułatwiały oraz przyspieszały, musimy przede wszystkim skupić się na zdrowej, zbilansowanej diecie oraz odpowiednio dobranych ćwiczeniach.

Ostatecznie ekstrakt z zielonej kawy i zielona kawa sama w sobie mogą być uważane za skuteczny suplement wspomagający odchudzanie i zdrową dietę.

zielona kawa zielona kawa na odchudzanie ekstrakt z zielonej kawy zielona kawa dieta kawa zielona na odchudzanie

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach