45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Żeń - szeń ratuje nie tylko kobiety!

Żeń - szeń ratuje nie tylko kobiety!Żeń - szeń ratuje nie tylko kobiety!

Rozpowszechniony w krajach dalekiego wschodu i wciąż niedoceniany w Europie. Jego korzeń ratuje nie tylko przed cukrzycą ale także poprawia samopoczucie, zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się cholesterolu we krwi i ułatwienia funkcjonowanie prawidłowej gospodarki hormonalnej. Ta roślina to także skuteczny sposób na poprawę sprawności seksualnej wśród mężczyzn!

  • Co to jest żeń szeń?

  • Jakie właściwości ma żeń-szeń?

Medycyna niekonwencjonalna zyskuje sobie ostatnio coraz więcej zwolenników. Masowo już staje się alternatywą dla wieloletnich receptur farmaceutycznych. Badania dowodzą, że co 3 Europejczyk  sięga po leki z  zielarskich półek przynajmniej raz  w tygodniu.

Warto w związku z tym pochylić się nad żeńszeniem a dokładniej nad jego właściwościami leczniczymi związanymi z problemami potencji. Czy faktycznie jest lekiem na męską niemoc?

Oczywiście, że tak! Bogaty w witaminy A, B ( B1, B2, B3, B11, B12) oraz C pomaga uzupełnić ich niedobory, co jest istotnym elementem poprawnego funkcjonowania organizmu.

Zawarte w nim minerały - fluor, wapń, cynk, potas, miedź, fosfor oraz żelazo pobudzają system nerwowy do jego prawidłowego działania. Na podstawie wieloletnich badań stwierdzono, że korzeń żeńszenia zapobiega powstawaniu mikroelementowych płytek cholesterolowych, które wpływają na powolny i nienaturalny sposób krążenia krwi w ludzkim krwioobiegu. Co więcej, jego regularne zażywanie obniża poziom trójglicerydów oczyszczając płytki krwi z substancji szkodliwych.

Już dziś zaprzyjaźnij się z żeńszeniem!

Nie ważne, w jakim jesteś wieku. Odpowiednia suplementacja  diety jest wskazana na każdym poziomie  twojego życia. Problemy z erekcją dotykają nie tylko dojrzałych panów po 50-ce, coraz częściej zmagają się z nim mężczyźni między 20 a 30 rokiem życia. Nie możesz się tego wstydzić oraz uciekać od problemów. Nie ważne na jakim etapie życia seksualnego jesteś. Powinieneś zadbać już teraz o twoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Niewielu odważnych – odważne możliwości               

Czy Twoje starania zostaną docenione? Niewątpliwie. Już po kilku tygodniach stałego zażywania  tej rośliny będziesz miał szansę usłyszeć pochwałę ze strony twojej partnerki. Nie bój się zaryzykować, możesz jedynie zyskać to, co najistotniejsze. Nie bój się eksperymentów, które poprawią twoją pewność siebie. Prócz dobrego samopoczucia i braku zmęczenia odzyskasz swoją męskość.

W jakiej formie?

Na rynku dostępnych jest wiele  preparatów, które w swoim składzie zawierają żeńszeń. Możesz przyjmować  go w formie suplementu diety, lub bezpośrednio w formie naparów. Ponad połowa pacjentów stwierdziła, że po miesiącu suplementacji zauważyła u siebie mocniejszy wzwód i dłuższy czas utrzymania erekcji. Wszystkie te preparaty dostępne są na rynku bez recepty.

Pokaż swoje prawdziwe możliwości. Zacznij już dziś.

 

 

 

 

potencja erekcja wzwód problem ze wzwodem żeń-szeń żeńszeń mocniejsza erekcja mocna erekcja
Komentarze
Dodano: 11 Kwiecień 2016
Autor: Grażyna
Ocena:
Dobrze wiedzieć, zacznę żeń- szeniem karmić męża. Dla mnie ten korzeń jest świetnym wspomaganiem na zmęczenie i koncentrację, dodaje mnóstwo energii. Odkąd stosuję Gold żeń– szeń complex czuję się doskonale. Jeszcze niedawno odczuwałam znużenie całymi dniami, często zmęczenie pojawiało się od razu po wstaniu z łóżka, a teraz mam mnóstwo energii i siły przez cały dzień, nawet po całym dniu pracy. Ponoć to dzięki temu korzeniowi Azjatki zachowują młody wygląd do starości.
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach