43 632 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 873 produktów w 207 kategoriach

Podobne produkty

Wykonaj face lifting i zatrzymaj czas!

Wykonaj face lifting i zatrzymaj czas!Wykonaj face lifting i zatrzymaj czas!
Wielu z nas przeszło przez myśl, aby poprawić wygląd swojej twarzy i poddać się zabiegowi face lifting. Wszyscy pragniemy wyglądać świeżo i młodo, szczególnie na twarzy, która jest naszą wizytówką. Promienna cera jest kwintesencją zdrowia i dobrego samopoczucia. Warto przekonać się do liftingu twarzy, bo nikt nie jest w stanie zapanować nad tkankami policzków i czoła, które z upływem lat opadają. Twarz, szyja, dekolt i ręce to okolice, które zdradzają wiek. Czasem patrzymy na kobiety w podobnym wieku i widzimy, że nie wyglądają na równolatki. Powód? Zdradza ich przede wszystkim cera na buzi. Nie wystarczy dobry makijaż, bo kluczem do świeżego i młodego wyglądu jest stan naszej skóry na twarzy. Nie zawsze da się zapanować nad wpływem jaki mają na nią czynniki zewnętrze, używki i emocje. Poza tym z wiekiem (niestety już po 25 roku życia) skóra traci elastyczność, a owal twarzy staje się mniej regularny. Jest to w dużej mierze efektem utraty tkanki tłuszczowej i kolagenu.
 

Jak się zmieniamy ?

Wraz z upływem czasu wiotczeją mięśnie i skóra staje się coraz bardziej obwisła: zaczynają opadać powieki i zmieniają się rysy twarzy. Coraz więcej kobiet decyduje się na lift twarzy, bo obecnie medycyna estetyczna stosuje trwałe i skuteczne metody, które nie tylko przywrócą skórze dawną świetność, ale znacząco poprawią jej wygląd. Tak! Powrót do przeszłości, czyli młodego wyglądu twarzy jest możliwy dzięki odpowiedniemu liftingowi. Jest gwarancją skutecznego odmłodzenia skóry, a ten zabieg na długi czas pozwala cieszyć się promienną skórą. Skoro medycyna tak poszła do przodu to, dlaczego nie skorzystać z jej osiągnięć?

Face lifting, by znów cieszyć się piękną cerą

Na zabieg lift twarzy nie decydują się tylko kobiety, które chcą wyglądać promiennie. Jest on przeznaczony też dla osób borykających się z niedoskonałościami - w postaci wiotkiej skóry z charakterystycznymi głębokimi zmarszczkami lub bruzdami. Na przestrzeni lat wiele się zmieniło i wciąż zmienia w klinikach piękna (to jedna z najbardziej ewoluujących branż). Na przykład w Horizon Medical Center, miejscu, które ma nie tylko certyfikat Ministerstwa Zdrowia – myśli się o bieżących potrzebach pacjentów, zatrudnia tylko doświadczonych lekarzy i wyposaża gabinety w najnowszy sprzęt. To ważne, by zabiegi upiększające wykonywać w sprawdzonych klinikach. Trzeba dobrze sprawdzić, w czyje ręce się oddamy, gdy myślimy akurat o zabiegu typu lift twarzy. Przecież twarz jest, jak już wspomnieliśmy wizytówką człowieka. Promienna i piękna skóra, którą cieszymy się przeważnie tylko po urlopie,  sprawia, że jesteśmy bardziej pewni siebie, a inni postrzegają nas pozytywniej.

Na czym polega face lifting

Na skutecznym naciągnięciu i uniesieniu skóry twarzy. Może być przeprowadzany w dwojaki sposób: poprzez minimalnie inwazyjną korektę w postaci „mini-liftu twarzy” lub jako „zaawansowany lift twarzy i szyi”, który obejmuje przemieszczenie i naciągnięcie skóry i mięśni twarzy i szyi. Zabieg można połączyć z liftingiem szyi i usunięciem tkanki tłuszczowej z problematycznego miejsca, np. podbródka. Lifting twarzy wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a szwy zostają ukryte w linii włosów, dzięki czemu z czasem stają się niewidoczne.

Dobrze jest zadbać o siebie

Dbałość o młody i świeży wygląd twarzy jest troską o dobre samopoczucie. Face lifting pomaga nam wyglądać świeżo i młodo. Warto sprawdzić oferty klinik i oddać się w ręce specjalistów, by cieszyć się z życia bez umiaru i myślenia o tym, że czas nas zmienia, a my nie mamy na to wpływu.

Atrakcyjność fizyczna

Promienna i zdrowa cera zwiększa atrakcyjność fizyczną, czyli seksapil. Oczywiście jest on też związany z zapachem, tembrem głosu, ale to właśnie patrząc na czyjąś twarz odczuwamy sympatię do jej właściciela lub właścicielki. Atrakcyjna cera odgrywa ważną rolę, zwłaszcza w początkowych fazach nowych znajomości.

Zapraszamy na konsultację merytoryczną:

Horizon Medical Center

Domaniewska 39A, Warszawa

(Horizon Plaza)

kom.: +48 509 461 432

lifting twarzy na czym polega lifting twarzy czy warto face lifting naciągnięcie twarzy

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 632 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 873 produktów w 207 kategoriach