45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Wyciąg z palmy sabałowej czyli coś dla mężczyzn i coś dla kobiet!

Wyciąg z palmy sabałowej czyli coś dla mężczyzn i coś dla kobiet! Wyciąg z palmy sabałowej czyli coś dla mężczyzn i coś dla kobiet!

Wyciąg z palmy sabałowej ma wiele zastosowań, szczególnie w kosmetyce i w lecznictwie. Znany jest ze swojego świetnego działania wpływającego na organizm mężczyzn, zapobiega impotencji, leczy zaburzenia erekcji. Z drugiej jednak strony, jest to również specyfik działający w sposób genialny na porost włosów, niwelując problemy z łysieniem, a w przypadku kobiet również poprawiając samą strukturę włosa.

  • Jakie właściwości ma wyciąg z palmy sabałowej dla mężczyzn?

  • Jakie właściwości ma wyciąg z palmy sabałowej dla kobiet?

Owoce palmy sabałowej

  • Zawartość: zawierają w sobie moc kwasów tłuszczowych i fitosteroli;
  • Badania: jego działanie na organizm ludzki zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych.

Wyciąg z palm sabałowej: pomoc dla mężczyzn

Mężczyźni skorzystają na preparatach zawierających wyciąg z palmy sabałowej, ponieważ znacznie poprawia on funkcjonowanie dróg moczowych i poprawia zdrowie prostaty. Wyciąg z palmy sabałowej wykorzystywany jest przy leczeniu prostych zaburzeń prostaty, pomaga szybciej wrócić do zdrowia, zniwelować pierwsze objawy przerostu prostaty.

Co więcej, wyciąg z palmy sabałowej, to również specyfik polecany dla zwiększania i pobudzania libido, pomoże więc również w zaburzeniach erekcji czy w niektórych przypadkach impotencji. Wspierając gospodarkę hormonalną ciała mężczyzny, wyciąg z palmy sabałowej przeciwdziała wszelkich męskim chorobom.

Wyciąg z palmy sabałowej: również dla kobiet!

Wyciąg z palmy sabałowej pomaga w leczeniu tak częstych u kobiet infekcji dróg moczowych i w chorobie tzw. „miesiąca miodowego”, czyli w zapaleniu pęcherza. Oczyszczanie dróg moczowych to jednak nie jedyna jego zaleta. Wyciąg z palmy sabałowej również w przypadku kobiet wspiera gospodarkę hormomanlną organizmu, dlatego polecany jest kobietom miesiączkującym z problemami nieregularnych miesiączek, kobietom po ciąży, kiedy „burza hormonalna” może doprowadzić do znacznego obniżenia nastroju, czy wreszcie kobietom przed menopauzą i w jej trakcie.

Wyciąg z palmy sabałowej: wszystkie właściwości w jednym miejscu!

  1. Poprawia gospodarkę hormonalną u obu płci, zapobiegając chorobom związanym ze starzeniem się kobiecego i męskiego organizmu; oraz chorobom związanym z nierównomiernymi poziomami hormonów;
  2. Pozwala na leczenie stanów zapalnych związanych z nienowotworowym powiększeniem gruczołu krokowego u mężczyzn. Niweluje problemy związane z prostatą;
  3. Wyciąg z palmy sabałowej poprawia funkcjonowanie układu immunologicznego;
  4. Zwiększa libido, pomaga w walce z zaburzeniami erekcji;
  5. Zwiększa ogólną siłę i wytrzymałość organizmu;
  6. Wyciąg z palmy sabałowej wspiera budowę tkanek i mięśni.
prostata libido włosy wypadanie włosów

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach