44 221 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 889 produktów w 209 kategoriach

VitaSolaris D3 dla każdego gospodarstwa domowego - odbierz za darmo

VitaSolaris D3 dla każdego gospodarstwa domowego - odbierz za darmoVitaSolaris D3 dla każdego gospodarstwa domowego - odbierz za darmo
Już od 10 lat Natural Pharmaceuticals wspiera Polaków suplementami diety norweskiej jakości. W Polsce ponad milion osób kupiło suplementy Natural Pharmaceuticals. A jest ona obecna na kilku europejskich rynkach. Obecnie trwa akcja ‘roczne opakowanie witaminy D za darmo’. Jak otrzymać 360 kapsułek? I dlaczego suplementacja witaminy D w naszej szerokości geograficznej ma znaczenie?
 

Utrzymanie prawidłowego poziomu witaminy D w organizmie nie jest łatwe, ze względu na ilość dni słonecznych w Polsce. Daleko nam do krajów śródziemnomorskich, w których mieszkańcy wręcz czasem mają już dość palącego słońca. Poza tym, gdy już w Polsce mocno świeci słońce, wiele osób, słusznie, stosuje filtry. A to z kolei stanowi barierę dla wytwarzania witaminy D. Ona sama ma duży wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale jej obniżony poziom może przyczyniać się do pojawienia różnych dolegliwości. Obecnie za darmo możesz otrzymać dawkę witaminy D na cały rok, dlatego warto sprawdzić jak to zrobić!

9 na 10 Polaków ma niski poziom witaminy D

Z przeprowadzonych w 2014 roku badań wynika, że tylko 9,6 proc. populacji ma właściwy poziom witaminy D. Co oznacza, że 90 proc. osób może borykać się z konsekwencjami, jakie niesie ze sobą niski poziom tej witaminy. A skutki bywają mniej i bardziej dokuczliwe. Natural Pharmaceuticals wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Polaków na witaminę D postanowiło zmotywować nas do zadbania o swoje zdrowie przez darmowe suplementy. Każde gospodarstwo domowe otrzyma darmowe opakowanie 360 kapsułek wysokiej jakości VitaSolaris D3. Otrzymanie darmowego opakowania jest proste i szybkie. 

Temat witaminy D choć od kilku już lat przewija się przez media, wciąż traktowany jest przez większość Polaków po macoszemu. Niestety, ale często nie przywiązujemy wagi do witaminy D, a ona może mieć duży wpływ na nasze samopoczucie i komfort życia. 

Witamina D - zastrzyk energii

Jednym z symptomów niskiego poziomu witaminy D w organizmie jest zmęczenie. Ciągłe poczucie znużenia, proste czynności są coraz bardziej męczące. Inne objawy niskiego poziomu witaminy D w organizmie:

→ częste infekcje- witamina D pozytywnie wpływa na układ odpornościowy, dzięki czemu organizm lepiej radzi sobie z wirusami i bakteriami,

→ bóle pleców, kręgosłupa- powracający ból kręgosłupa może być sygnałem, że brakuje nam witaminy D, 

→ bóle mięśni, utrata masy mięśniowej, dłuższa regeneracja po wysiłku- tego typu problemy również mogą świadczyć o niedoborze witaminy D. 

Poza powyższymi symptomami, niedobory witaminy D mogą objawiać się przez wypadające włosy oraz przez jedną z najpoważniejszych chorób XXI wieku, depresję. U osób z problemami lękowymi, depresją obserwowalny jest za niski poziom witaminy D. 

Niedobór witaminy D może rzutować na ciało i duszę. Dlatego tak ważna jest dbałość o to, by utrzymywać ją na właściwym poziomie.

Jak w sposób naturalny dostarczać witaminę D?

Drogi są dwie. Możemy dostarczać witaminę D do organizmu przez odpowiednią dietę. A drugi sposób to przebywanie na słońcu. W pierwszym przypadku, czyli przez spożywanie odpowiednich produktów, wcale nie jest łatwo ją dostarczyć. Zwłaszcza że jest ona głównie w tłustych rybach, a tych jemy tyle co na lekarstwo. Jako naród stawiamy na mięso, głównie wieprzowinę, zaś ryb i owoców morza zjadamy trzy razy mniej. Łosoś, tuńczyk, śledź makrela warto włączyć do swojej diety. Inne produkty, w których obecna jest witamina D to: żółtka jaj, wątroba, sery dojrzewające, produkty mleczne, oleje roślinne. Witamina D jest też częstym dodatkiem do płatków śniadaniowych. 

Najlepszym sposobem przyswajania witaminy D jest synteza skórna. Jednak wielość przeszkód, jak praca w zamkniętych pomieszczeniach przez cały dzień, zanieczyszczenie powietrza i mała ilość słonecznych dni w Polsce nie sprzyjają jej. A witaminę D należy dostarczać regularnie. Inaczej problemy wracają jak bumerang. 

Rekomendowana dawka witaminy D3

Ile jednostek witaminy powinniśmy dostarczyć do organizmu? Nie jest łatwe utrzymanie witaminy D na prawidłowym poziomie stosując dietę, dlatego warto pomyśleć o suplementacji. Polski zespół ekspertów określił, jakie dawki są niezbędne każdego dnia, dla poszczególnych grup wiekowych. Rekomendowana dzienna porcja spożycia wynosi 2000 IU, dla osób od 19 do 75 lat. Dobowa dawka nie powinna być niższa niż 800 IU. 

Osoby starsze, ze względu na to, że ich skóra również się starzeje nie są w stanie tak skutecznie produkować witaminy D, dlatego dawka ta jest wyższa i wynosi od 2000 – 4000 IU. Powinna być dostosowana do masy ciała oraz diety. 

Jak otrzymać darmowe opakowanie VitaSolaris D3?

Opakowanie można zamówić przez stronę suplementu VitaSolaris. Po wejściu na stronę na zielono podświetla się pasek ‘Tak, odbieram darmowe opakowanie witaminy D’. Aby otrzymać kapsułki należy podać dane adresowe oraz mail i numer telefonu. Nie jest to żadna subskrypcja, nie jest to również zobowiązanie się do późniejszego korzystania z oferty. 

Czy roczny zapas witaminy D faktycznie nic nie kosztuje? Opakowanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Natomiast należy uiścić opłatę za przesyłkę. Firma realizuje tylko sprzedaż wysyłkową. Koszt przesyłki to standardowa opłata, jaką naliczają kurierzy, ok 10 zł. Darmowe opakowanie witaminy D trafi do Twojej skrzynki. Na każdy adres zamówić można tylko jedno opakowanie VitaSolaris D3.

Różnica między witaminą D3 a D2 

Wśród suplementów witaminy D, są zarówno witaminy D2 i D3, czy się różnią? Organizm potrzebuje zarówno jednej jak i drugiej, ale D2 jest tańsza w produkcji i często stanowi dodatek do różnych produktów, jak choćby wspomniane wcześniej płatki śniadaniowe. Trudniej jest uzupełnić witaminę D3. I według naukowców to jej niedobór często stoi za bólami kości, zębów, stawów czy złym samopoczuciem. VtaSolaris to witamina D3 wysokiej jakości. Produkowana w Norwegii, a w każdej kapsułce zamknięta jest rekomendowana dzienna dawka. 

Zamawiając VitaSolaris D3 na witaminazadarmo.pl zadbasz o swoje zdrowie, nic nie tracisz, a możesz zyskać roczne opakowanie witaminy życia.

witamina D witamina d suplementacja witamina d niedobór
Komentarze
Dodano: 13 Październik 2020
Autor: Krzysiek
Ocena:
Ale czy przysyłają 360 tabl. jednorazowo czy w 12 miesięcznych przesyłkach?
Odpowiedź
Dodano: 09 Wrzesień 2020
Autor: Ewelina
Ocena:
mam przed sobą ten suplement więc podaję pełny skład umieszczony na opakowaniu: maltodekstryna, substancja zagęszczająca (celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja przeciwzbrylająca (fosforany wapnia, dwutlenek krzemu), cholekalcyferol, hydroksypropylometyloceluloza skład jest również podany na stronie producenta w zakładce z pytaniami odnośnie całej tej akcji promocyjnej - oczywiście są to tabletki, nie kapsułki nie wypowiadam się na temat działania itp jeszcze nie stosowałam
Odpowiedź
Dodano: 01 Wrzesień 2020
Autor: Jagusia
Ocena:
Same ogólniki, brak informacji o składzie preparatu
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 221 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 889 produktów w 209 kategoriach