45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Ubranie dla fizjoterapeutów - na co należy zwrócić uwagę?

spodnie-medyczne (1)spodnie-medyczne (1)
Obecnie, w większości placówek medycznych, można zakładać różnego rodzaju odzież medyczną. Zwykły biały fartuch został zastąpiony modnymi bluzami medycznymi, tunikami lub żakietami zestawionymi ze spódnicami bądź spodniami medycznymi.
 

 

 

Spodnie dla fizjoterapeuty – ważny element ubioru medycznego

Obecnie, w większości placówek medycznych, można zakładać różnego rodzaju odzież medyczną. Zwykły biały fartuch został zastąpiony modnymi bluzami medycznymi, tunikami lub żakietami zestawionymi ze spódnicami bądź spodniami medycznymi. Dość popularne są też spodnie medyczne dla fizjoterapeutów - jest to bardzo ważny element służbowego ubioru. Z tego względu został stworzony nowy model „rehabilitacyjnych” spodni, które będą spełniać wszelkie oczekiwania personelu służby zdrowia, głównie fizjoterapeutów. W tym celu firma Apolonia wielokrotnie prowadziła wywiady z obecnymi i potencjalnymi klientami, by określić ich potrzeby i wymagania. Rehabilitanci podkreślali, że najchętniej pracują oni w spodniach dresowych, ponieważ nie znajdują modeli spodni medycznych, które byłyby równie wygodne w pracy z pacjentem. Jak się później okazało, podobnych spodni medycznych poszukują również stomatolodzy, pielęgniarki, położne, salowe oraz lekarze, którzy spędzają długie godziny na szpitalnych dyżurach.

Nowe propozycje spodni medycznych dla fizjoterapeutów

Podczas targów Dental Medica Show firma Apolonia po raz pierwszy zaprezentowała nowe modele spodni dla fizjoterapeutów. Są to nowoczesne fasony, które powstały w oparciu o wymagania i potrzeby klientów. Charakteryzują się one zarówno sportowym, jak i eleganckim wyglądem. Charakteryzują się ogromnym komfortem, który zapewniają najwyższej jakości tkaniny elastyczne o dużej zawartości bawełny, pozwalające na absorbowanie wilgoci i odprowadzanie jej na zewnątrz. Ze względu na krój oraz dodatki są niezmiernie wygodne i praktyczne. Przedstawiona oferta obejmuje po dwa fasony zarówno spodni medycznych damskich na gumce, jak i męskich. Pierwszy rodzaj posiada proste nogawki, natomiast drugi wykończony jest ściągaczami na dole.

Spodnie medyczne

Co wyróżnia spodnie medyczne dla fizjoterapeutów?

Dla wielu pracowników medycznych ważne było, by podczas wykonywania swych czynności zawodowych, spodnie „pracowały” razem z ciałem, nie krępowały ruchów, nie zsuwały się przy częstych zmianach pozycji. Dlatego zostały stworzone spodnie medyczne damskie i męskie, które charakteryzują się bardzo ważnym elementem, jakim jest karczek z tyłu spodni. Został on wykonany ze specjalistycznej, bardzo wytrzymałej dzianiny, która powoduje, że spodnie perfekcyjnie dostosowują się do ruchu ciała, nie zsuwają się i nie krępują podczas pracy. Ogromnym walorem jest też to, że dzianina ta po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu. W celu zagwarantowania odpowiedniej wygody został zastosowany również specjalnych krój. Nowe modele są spodniami medycznymi na gumce, będące szersze w udach, natomiast zwężające się od kolana w dół. Dodatkowo w pasie wprowadzono sznurki, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie w talii. Posiadają również dwie kieszenie wpuszczane po bokach oraz dodatkową na prawym udzie, zapinaną na zamek, który jest zabezpieczony listwą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz obawiać się, że np. telefon wypadnie z kieszeni, a zamek będzie urażał pacjenta.

Z tych wszystkich względów nowe spodnie dla fizjoterapeutów okazały się strzałem w dziesiątkę. Od pokazów cieszą się bardzo dobrymi opiniami oraz komentarzami, w których klienci twierdzą, że egzemplarze te są bardzo atrakcyjne, niezwykle wygodne i posiadające przy tym nowoczesny wygląd.

odzież medyczna odzież dla fizjoterapeutów spodnie medyczne spodnie dla fizjoterapeutów

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach