45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Seler - naturalny afrodyzjak! Sprawdź czy wiesz co potrafi zdziałać?

Seler - naturalny afrodyzjak! Sprawdź czy wiesz co potrafi zdziałać?Seler - naturalny afrodyzjak! Sprawdź czy wiesz co potrafi zdziałać?

Chrupiący i lekkostrawny. Idealny na przekąskę, szczególnie dlatego, że hamuje apetyt z uwagi na dużą zawartość wody.

Seler naciowy - bo o nim mowa, jest bogaty w argininę, czyli aminokwas wywołujący rozszerzenie naczyń krwionośnych, również w narządach płciowych. Któż by przypuszczał, że taki z niego afrodyzjak?

  • Jakie właściwości ma seler?

  • Jakie witaminy zawiera seler?

Sedno tkwi w argininie!

Arginina naturalnie obecna w selerze naciowym, z powodzeniem może zastąpić viagrę. Po dostarczeniu do naszego organizmu zostaje przekształcona w tlenek azotu, który zwiększa doznania seksualne u obu płci, gdyż ułatwia przepływ krwi do okolic intymnych.

W argininę zasobne są także orzechy nerkowca, włoskie i brazylijskie, a także migdały, sezam, siemię, nasiona słonecznika oraz kakao. Lista produktów uzupełniających działanie selera, a nawet je w pewnym stopniu zastępujących jest dość pokaźna, o ile nie przepadamy za jego charakterystycznym smakiem.

Witamina płodności

Spożywając seler dostarczamy sobie cennej witaminy E, zwanej witaminą płodności, która w doborowym towarzystwie cynku, potasu, niacyny i magnezu, pozwala postawić na nogi życie seksualne.

Dla męskich przypadłości

Warto wspomnieć, iż warzywo to stosuje się w przypadku męskich schorzeń, jak przerost prostaty i wywołane innymi czynnikami trudności z oddawaniem moczu.

Polub ten aromat!

Zapach selera dla wielu osób bywa przeszkodą do włączenia go w codzienną dietę. Warto się jednak do niego przywyknąć, gdyż skrywa on androstenol oraz androsteron, czyli feromony pochodzenia naturalnego. Zapach tego warzywa pozwala nam łatwiej przyciągnąć do siebie drugą osobę.

Weź na ząb seler naciowy!

Smak selera naciowego wyśmienicie komponuje się z dipem z awokado, ze wszelkiego rodzaju zupami, pastami i smoothie. Warto dodać go także do sałatki, która dzięki niemu zyska chrupkość.

Z wielorakich powodów zdrowotnych można pić sok z selera, takich jak odchudzanie, wspomaganie gojenia ran. Doskonałe efekty przynosi także w przypadku problemów z potencją. Każdego dnia, możesz spożywać napój sporządzony z 4 łodyg selera naciowego, 4 jabłek i ewentualnie marchewki.

Spożywanie selera naciowego pomoże rozprawić się z większością przyczyn trudności z potencją, ponieważ ich przeważający odsetek wynika z osłabionego przepływu krwi do narządów płciowych. W krótkim czasie pozwoli na nowo cieszyć się życiem seksualnym i wyswobodzi z dyskomfortu związanego z kompleksami oraz brakiem satysfakcji na tym tle.

Seler współcześnie jest niedocenianym naturalnym lekiem na problemy z potencją. Z jego właściwości w czasach starożytnych korzystano o wiele chętniej, nazywano go wręcz „warzywem miłości“. W średniowieczu zyskał sławę „czyniącego mężczyzną“. Dziś zachęcamy Was byście osobiście wypróbowali jego działanie.

seks jak zwiększyć potencję możliwości seksualne seler seler na potencję seler a potencja
Komentarze
Dodano: 27 Maj 2016
Autor: patricja
Ocena:
święto prowda i g...prowda
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach