44 561 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Psycholog online pomoże ci szybciej poradzić sobie z problemami

Psycholog online pomoże ci szybciej poradzić sobie z problemamiPsycholog online pomoże ci szybciej poradzić sobie z problemami
Być może jesteś właśnie w trudnej sytuacji, która sprawia, że nie widzisz żadnego optymalnego rozwiązania i obawiasz się, co przyniesie przyszłość. Być może nawet wydaje ci się, że nie masz przed sobą żadnych rozwiązań. Jeśli czujesz coś podobnego, najpewniej spotkał cię kryzys, który przytłacza i oddziałuje na wszystkie sfery twojego życia. Jednak nie oznacza to, iż nie ma żadnego rozwiązania - być może potrzebujesz tylko wsparcia z zewnątrz, które pozwoli ci stanąć na nogi.
 

Psycholog - pierwsza pomoc w kryzysie

Kryzysy spotykają wszystkich ludzi i mogą dotyczyć przeróżnych sfer naszego życia. Mogą wiązać się ze śmiercią bliskiej osoby, rozstaniem, utratą pracy czy poważnymi niepowodzeniami. Oczywiście, wielu z nas wychodzi z nich obronną ręką i prędzej lub później powraca do normalnego życia. Jednak zdarzają się sytuacje, z którymi nie potrafimy sobie sami poradzić.

Jeśli kryzys, który cię spotkał, wydaje się zbyt przytłaczający i nie widzisz żadnego rozwiązania, które pozwoliłoby ci wrócić do równowagi, być może powinieneś skorzystać z porady psychologa. Profesjonalista spojrzy obiektywnie na całą sprawę, nie angażując w nią emocji, a jednocześnie starając się zrozumieć to, co myślisz i jak się czujesz. Dzięki temu będzie posiadał dogłębną wiedzę zarówno o samym wydarzeniu, jak i emocjach, które ci towarzyszą. Dzięki temu będzie mógł określić, jakie kroki należy podjąć, aby pomóc ci zażegnać kryzys.

Długotrwałe leczenie

Nie zawsze kryzys to jednorazowe wydarzenie. Czasem może się on przekształcić w długotrwały, narastający problem, którego nie da się rozwiązać samodzielnie. Dzieje się tak szczególnie wówczas, gdy mniejsze problemy są spychane na margines i nawarstwiają się, aż zaburzą postrzeganie samego siebie, otoczenia i całego życia.

Przytłoczenie, które temu towarzyszy, może przekształcić się między innymi w depresję, nerwicę czy zaburzenia lękowe. Te z kolei rzutują na wszystkie sfery życia, prowadząc często do obniżenia aktywności oraz zaburzonego postrzegania siebie samego.

Również w tym przypadku konsultacje psychologiczne mogą być pomocne, gdyż pozwolą na rozpoznanie i przeanalizowanie problemów oraz tego, co leży u ich podstaw. Specjalista będzie mógł pomóc zrewidować wszystko, co się wydarzyło i doprowadziło do złego stanu, a także pracować nad jego poprawą.

Konsultacje online - najwygodniejszy sposób rozmowy

Być może nie masz ochoty wychodzić z domu, czekać w kolejce do specjalisty i wielokrotnie przychodzić na kolejne spotkania, które zaburzą rytm twojego tygodnia. W takim przypadku rozwiązaniem są konsultacje online, które przeprowadzisz z dowolnego miejsca, dokładnie w tym czasie, który sobie wybierzesz. Ich zaletą jest wielka mobilność, dzięki której nawet wyjeżdżając, nie będziesz musiał rezygnować z sesji.

Jeśli jesteś zdecydowany na podjęcie tego kroku, który zmieni twoje życie, nie wahaj się. Psycholog online - cennik pozwoli ci upewnić się, z jakimi kosztami powinieneś się liczyć, a jednocześnie będziesz mógł na tej stronie wybrać swojego specjalistę i zarezerwować termin.

fot. materiały prasowe
 
psycholog online konsultacje online zażegnanie kryzysu z psychologiem pomoc podczas kryzysu

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 561 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach