43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Profesjonalny lekarz ortodonta w mieście Gdynia

Profesjonalny lekarz ortodonta w mieście GdyniaProfesjonalny lekarz ortodonta w mieście Gdynia
Kto z nas nie marzy o harmonijnym i nieskazitelnym uśmiechu? Oczywiście odpowiedź jest banalnie prosta – praktycznie każdy, kto dba o dobre samopoczucie i chce wzmocnić poczucie własnej wartości. Z pomocą przychodzi nowoczesna stomatologia estetyczna, która znacznie poprawia wygląd i stan naszego uzębienia.
 
 
Ortodoncja w nowoczesnym wydaniu

Komfortowe techniki leczenia w Centrum Stomatologii DentalSand polegają na wykorzystaniu innowacyjnych aparatów dentystycznych Invisalign oraz systemu korekty ustawień zębów Clear Aligner i wdrażane są przez wykwalifikowanego lekarza stomatologa. Polecany ortodonta wykonuje zabiegi w oparciu o nowoczesne technologie i metody dentystyczne, mające na celu leczenie wad zgryzu zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci – w placówce na terenie dzielnicy Gdynia-Oksywie. Pacjenci mogą liczyć na bezpłatną konsultację wstępną, obniżoną cenę leczenia ortodontycznego, jego szczegółowy plan z wykorzystaniem metody ClinCheck®, założenie nowatorskiego aparatu Invisalign w formie przezroczystych, wymiennych nakładek oraz obligatoryjne wizyty kontrolne.

Pełen zakres usług stomatologicznych

DentalSand to nowoczesna klinika stomatologiczna, która oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu profilaktyki, implantologii, endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz medycyny estetycznej. Gabinet wyposażony został w specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji, w tym nowoczesne unity stomatologiczne z kamerą, aparaty RTG do robienia zdjęć czy skuteczne piaskarki stomatologiczne do usuwania kamienia nazębnego. W ofercie placówki znajduje się szeroki wachlarz usług dentystycznych, wykonywanych przez doświadczonych lekarzy ze specjalizacją z poszczególnych dziedzin, m.in. ortodonta, który zadba o komfort podczas leczenia ortodontycznego. Centrum DentalSand zlokalizowane jest przy ulicy Bosmańskiej 30 w Gdyni. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.dentalsand.pl i zapoznania się z pełnym zakresem usług stomatologicznych.

ortodonta gdynia metoda clincheck invisalign
Komentarze
Dodano: 26 Październik 2019
Autor: Ania
Ocena:
Kompleksowe podejście do pacjenta, spokój, opanowanie, ogromna wiedzą i sposób prowadzenia leczenia pozwala napisać tylko tyle :Polecam!!!
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach