45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Piękne ciało po zabiegu - Zabiegi z wykorzystaniem masażu i skalpela, które wyszczuplają!

Piękne ciało po zabiegu - Zabiegi z wykorzystaniem masażu i skalpela, które wyszczuplają!Piękne ciało po zabiegu - Zabiegi z wykorzystaniem masażu i skalpela, które wyszczuplają!

Piękne ciało bez wyrzeczeń? Utrata kilku centymetrów z talii jest możliwa bez restrykcyjnej diety i forsownych ćwiczeń. Zabiegi błyskawicznie przynoszą rezultaty, jednak część z nich jest dość inwazyjna, kosztowna, a do tego może okazać się bolesna.

Przed bezbolesnym zabiegiem w salonie kosmetycznym na ogół zaleca się skorzystać z sauny i masażu. Prezentujemy 3 zabiegi inwazyjne oraz 3 łagodne, które niewątpliwie poprawią sylwetkę.

  • Jakie są zabiegi wyszczuplające?

  • Czy liposucja jest skuteczna?

Zabiegi cieszące się skutecznością

  1. Liposukcja – odsysanie pozwala usunąć tkankę tłuszczową wraz z częścią adipocytów, czyli komórek tłuszczowych. Zabieg ten stosuje się zarówno na podbródek, piersi, talię i brzuch, jak i uda czy pośladki. Przez wzgląd na to, iż jest to rodzaj operacji plastycznej, przed decyzją należy rozważyć powikłania i niepowodzenia, jakie mogą wystąpić. Liposukcję wykonuje się u osób dorosłych, które posiadają elastyczną skórę i są w dobrej kondycji zdrowotnej, nie mają zaburzeń krzepliwości, układu krążenia, układu oddechowego, ani nie chorują na cukrzycę. Jednorazowo można usunąć do 4 l tłuszczu, a rekonwalescencja trwa do miesiąca. Sam zabieg nie zwiększa napięcia skóry. Należy liczyć się z bólem i obrzękiem, a także wprowadzić dietę oraz wyeliminować papierosy i alkohol.
  2. Lipolaser – poprzez nieznaczne nacięcia na skórze wydobywa się oleista ciecz poza naruszone laserem komórki tłuszczowe. Operacja trwa około godziny i wykonywana jest zwykle w znieczuleniu miejscowym. Obrzęk utrzymuje się do tygodnia, natomiast efekty są widoczne po 2 miesiącach. Lepsze samopoczucie wraca w ciągu 2 dni, aczkolwiek powrót do dotychczasowej aktywności fizycznej zajmuje nawet do 6 tygodni. Lipolaser nie jest odpowiedni dla osób zmagających się z dolegliwościami ze strony serca i układu krążenia, ani chorujących na cukrzycę, wątrobę, bądź nerki.
  3. Operacja zmniejszenia żołądka lub częściowego ominięcia jelita – bywa zalecana osobom, u których otyłość idzie w parze z cukrzycą, nadciśnieniem czy wzrostem cholesterolu. Niewątpliwie pozwalają błyskawicznie zrzucić zbędny balast, poprawić samopoczucie, stan zdrowia oraz zniwelować schorzenia towarzyszące nadmiernej wadze. Z zabiegami tymi wiąże się ryzyko komplikacji w postaci nowotworu żołądka, jelit, trzustki, przełyku lub niewydolności nerek i wątroby.
  4. Biodermogeneza – pozwala uzyskać trwałe rezultaty. Zwalcza rozstępy, sprzyja odnowie skóry i poprawia jej barwę.
  5. Bicze wodne – kształtują ciało, poprawiają elastyczność. Poprzez tego rodzaju masaż komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu, a skóra jest lepiej dotleniona i ukrwiona.
  6. Endermologia – dokonywana jest z wykorzystaniem głowicy zaopatrzonej w dwie rolki, które masują zassany fałd ciała. Zabieg zwalcza cellulit, redukuje nadmiar wody, toksyn, poprawia ukrwienie skóry, a w ostateczności jej wygląd.
nadwaga odchudzanie otyłość sylwetka zabiegi na odchudzanie zmniejszenie żołądka liposukcja lipolaser bicze wodne
Komentarze
Dodano: 24 Sierpień 2016
Autor: Milena
Ocena:
Szukam kliniki w której bede mogła zmnijszyć żołądek, wie ktos ile taki zabieg kosztuje?
Odpowiedź
Dodano: 08 Czerwiec 2016
Autor: Agata
Ocena:
Kiedys myślałam o liposukcji albo zmniejszeniu żołądka, ale jak zobaczyłam jak takie osoby cierpią po zabiegu, zrezygnowałam... i dopóki nie będzie to konieczność to nie zdecyduję się!
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach