43 135 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 826 produktów w 205 kategoriach

Pakiety medyczne jako element wynagrodzenia

Pakiety medyczne jako element wynagrodzenia Pakiety medyczne jako element wynagrodzenia
Rynek pracy ulega ciągłym zmianom. Stopniowo zbliżamy się do rynków zagranicznych, gdzie na pierwszym miejscu stawia się pracowników. Przede wszystkim coraz bardziej respektowane są prawa zatrudnionych, ale także pracodawcy robią wszystko, aby miejsca pracy były coraz bardziej przyjazne. W końcu zaczęto dostrzegać, że zadowolony pracownik to jeden z ważniejszych elementów dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Tak więc nie tylko przywiązuje się wagę do tego, aby pensje pracowników były na odpowiednim poziomie, ale także o to, aby pracownicy mieli dostęp do innych benefitów, które poprawiają jakość życia także po pracy.
 
 

Prywatna opieka medyczna

Jeśli pracownik jest zdrowy to wiadomo, że pożytek z niego jest znacznie większy. Dlatego wielu pracodawców wykupuje pakiety medyczne w prywatnych centrach medycznych, aby zadbać o dobre samopoczucie zatrudnionych osób. Dzięki tego typu benefitom pracownicy zyskują lepszy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej. Często dzięki wszechstronności tego typu placówek są w stanie załatwić wiele spraw związanych ze zdrowiem w jednym miejscu i w krótkim czasie. Ponadto wizyty mogą być umawiane przez Internet o każdej porze, także nie traci się czasu na oczekiwanie w kolejce na połączenie telefoniczne z rejestratorką.

Nieduży koszt dla pracodawcy – duży zysk dla pracownika

Każdy pracownik doceni oferowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne, jeśli porówna ceny takiego ubezpieczenia wykupywanego przez osobę indywidualną. Porównanie pakietów medycznych można znaleźć w serwisie https://zdrowiewfirmie.pl/.Zatrudniający wykupujący pakiety medyczne dla większej ilości pracowników, uzyskuje znacznie atrakcyjniejsze ceny, niż w przypadku osoby wykupującej pakiet na własną rękę. Nawet jeśli czasami taki pakiet medyczny wiąże się z częściowym ponoszeniem kosztów przez pracownika, to i tak ceny są bez porównania. Zazwyczaj za kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych, w zależności od pakietu, zyskuje się dostęp do świadczeń medycznych na wysokim poziomie. Warto porównać oferty prywatnych centrów medycznych, aby dobrze zainwestować swoje pieniądze.

prywatna opieka medyczna porównanie pakietów pakiet medyczny dla firm

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 135 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 826 produktów w 205 kategoriach