45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Nieodpowiednie miejsce, zły czas… Erekcja na basenie

Nieodpowiednie miejsce, zły czas… Erekcja na basenieNieodpowiednie miejsce, zły czas… Erekcja na basenie

Najbardziej męska rzecz pod słońcem, erekcja. U nastolatków i młodych mężczyzn, może powtarzać się do 20 razy dziennie. Wyjątkowo krępująca ma miejsce na basenie oraz na plaży. Choć nie jest to powód do niepokoju, raczej nikt nie ma ochoty obnosić się ze wzwodem w miejscach publicznych.

  • Co to jest erekcja?

  • Jak radzić sobie z erekcją?

Erekcja jest wpisana w męskie życie, badania donoszą, iż zachodzi ona już u płodu. Mimowolny wzwód powszechnie towarzyszy mężczyznom, między godziną 4 a 8, co czyni go zupełnie naturalnym zjawiskiem. Powodem do obaw jest raczej jego brak o poranku, który wskazuje na konieczność zasięgnięcia opinii lekarza.

Młodość rządzi się swoimi prawami!

Wzwód nie zawsze jest owocem erotycznych fantazji, bądź gorącej atmosfery w sypialni. Przypadkiem zasłyszana rozmowa, śmiech, muzyka, koncert, nierzadko podkładają iskrę pod erekcję. O bodziec nie jest wcale tak trudno, jak mogłoby się wydawać. Niekiedy wystarczy nagła myśl, ucisk bielizny, woń świeżo umytych włosów lub perfum unoszących się w powietrzu, należących do kobiety, która niepostrzeżenie przemknęła obok. Bywa też, że mózg nie potrzebuje żadnego czynnika i „zwyczajnie” sprawdza sprawność układu rozrodczego.

Ze wszystkich możliwych sytuacji najbardziej daje się we znaki osiągnięta erekcja na basenie. W tych okolicznościach nietrudno o podejrzliwe spojrzenia i łatkę zboczeńca. Zazwyczaj nie towarzyszy tej reakcji zbytnie podniecenie, zamiast tego mężczyzna musi przełknąć gorycz pomówień i zażenowania.

Wraz ze stażem życia seksualnego ugruntowuje się erekcja w charakterze odpowiedzi na połączenie doznań zmysłowych i wyobrażeń. Tymczasem wybieraj obcisłe kąpielówki, zamiast bokserek. Dostosuj ubiór, tak by uwypuklenie w kroku miało ograniczone pole działania. Doraźnie by uniknąć nieprzyjemnego zaszufladkowania pozostaje pragmatyczne wyjście - nie wynurzać się z wody, dopóki wybrzuszenie na bieliźnie nie zniknie. Gdy czujesz, że erekcja nadchodzi warto jest też usiąść lub zamaskować kłopotliwy rejon ciała ręcznikiem. Złagodzić ją może myśl o czymś smutnym, bądź stresującej sytuacji w pracy.

Miej świadomość, że erekcja niekoniecznie zostanie zaobserwowana przez inne osoby, zatem zachowaj spokój, spróbuj się nie czerwienić i nie zwracać na siebie uwagi. Z wiekiem erekcja zaczyna być zależna od poziomu testosteronu oraz natężenia stresu, kondycji układu krążenia, spożywanych używek. Ponadto po 45. roku życia u szerokiego grona mężczyzn produkcja testosteronu zwalnia i takie sytuacje z reguły nie mają miejsca.

erekcja problemy z erekcją erekcja na basenie niekontrolowany wzwód erekcja w miejscu publicznym niekontrolowana erekcja mimowolny wzwód
Komentarze
Dodano: 14 Czerwiec 2016
Autor: Edyta
Ocena:
Będąc na plazy nie raz widziałam jak młodzi chłopcy grając w piłkę czy pływając mieli niekontrolowany wzwód, ale raczej nic sobie z tego nie robili.
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach