45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Nie tylko afrodyzjaki dla życia intymnego!

Nie tylko afrodyzjaki dla życia intymnego!Nie tylko afrodyzjaki dla życia intymnego!

Nie samymi afrodyzjakami karmi się miłość. Dla stymulacji libida niezbędne jest zwiększone wydzielanie hormonów szczęścia, witalność czy odpowiednie ciśnienie krwi, dzięki któremu rozkurczone naczynia krwionośne umożliwią szczytowanie.

Trudności w osiągnięciu orgazmu oraz spadek libido, mogą pojawić się w naszym życiu bez względu na płeć i wiek. Coraz częściej kłopoty w sferze seksualnej miewają zażywające antykoncepcję doustną kobiety oraz ambitni mężczyźni w kwiecie wieku, u których przemęczenie i stres są na tyle silne, że nie pozwalają cieszyć się urokami życia intymnego. Roznieć pożądanie za pomocą ziół!

  • Jakie właściwości ma szafran?

  • Jak wspomóc krążenie?

Najdroższa przyprawa świata - szafran

Szafran stymuluje produkcję hormonów przyjemności: serotoninę, endorfinę oraz dopaminę. Udowodnione jest, że im wyższy poziom tych hormonów we krwi, tym pozytywniej patrzymy na życie. Nadto, przyprawiając dania szafranem możemy liczyć na zwiększenie naszej czułości na pieszczoty, co wspomoże osiągnięcie orgazmu.

Cząber dla witalności

W starożytności cząber chętnie wykorzystywano dla przyśpieszenia rekonwalescencji. O ile winę za spadek seksu ponosi brak energii, wskazane jest włączenie go w codzienną dietę, gdyż wzmocni ciało i pobudzi umysł.

Wspomóż krążenie

Ostra papryka zdziała cuda, jeśli zależy nam na szybszym osiągnięciu orgazmu i zwiększeniu dopływu krwi w okolicy narządów płciowych. Dzięki niej zdołamy pozbyć się uczucia ociężałości.

Zwalcz stres

Nadmiar obowiązków potrafi nieźle namieszać w naszym współżyciu. Jeśli spostrzegliśmy u siebie związany z tym spadek pożądania, zadbajmy o regularne dostarczanie wybranego ze składników: pokrzywy, różanecznika górskiego, żeń-szenia czy guarany.

Szałwia i chmiel dla pań

Ponieważ szałwia i chmiel pobudzają wytwarzanie progesteronu i estrogenów, warto nimi się wspomóc w sytuacji, gdy czujemy, iż nasze potrzeby seksualne uległy ochłodzeniu. Szczególnie wskazane są dla kobiet w okresie menopauzy oraz pań, których apetyt na życie intymne został zahamowany na skutek hormonalnej antykoncepcji. Wystarczy spożywać dwukrotnie każdego dnia filiżankę naparu. Zaleca się przeprowadzać maksymalnie dwa razy do roku dwumiesięczną kurację. Natomiast innego rozwiązania problemu powinny poszukać kobiety narażone na nowotwór piersi.

Trybula ogrodowa i męczennica dla panów

Smak trybuli nasuwa skojarzenia z anyżem, wspaniale współgra z serami, a także potrawami na bazie jajek czy ziemniaków. Doskonałe rozwiązanie na problem męskiej niemocy stanowią owoce męczennicy. Zarówno trybula, jak i męczennica aktywizują produkcję męskich hormonów, toteż są skutecznym remedium na spadek libido.

potencja pożądanie jak zwiększyć libido brak ochoty na seks jak zwiększyć ochotę na seks libio

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach