45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Naturalny wspomagacz w służbie męskości. Buzdyganek ziemny a potencja

Naturalny wspomagacz w służbie męskości. Buzdyganek ziemny a potencjaNaturalny wspomagacz w służbie męskości. Buzdyganek ziemny a potencja

Spotkamy go w tropikalnych rejonach świata. Znany ludzkości od 5 tysięcy lat, używany w medycynie chińskiej i indyjskiej. Od wieków stosuje się go jako środek na wzmocnienie, tonizowanie i naturalny afrodyzjak. Do dziś ceni się go za naturalne wspomaganie erekcji i zwiększanie potencji – sprawdź dlaczego!

W jego składzie znajdziemy przede wszystkim polifenole, saponiny i indole. Są to substancje hamujące aktywność enzymów, które przetwarzają anaboliczny testosteron. Oznacza to, że gdy hamują przemianę testosteronu w kobiecy estradiol, jednocześnie zapobiegają przerostowi gruczołów sutkowych i wzmagają wytwarzanie testosteronu. Jednocześnie hamują szkodliwe DHT, zapobiegając tym samym schorzeniom prostaty i łysieniu.

  • Co na potencję?

  • Jak pobudzić libido?

Zastosowanie buzdyganka ziemnego. Na co go stosować:

  1. W medycynie ludowej znany jest jako środek leczący zaburzenia płodności i erekcji,
  2. Podnosi hormony anaboliczne, dlatego wykorzystywany jest przez sportowców,
  3. Stosowany jako środek leczący zaburzenia oddawania moczu, nadciśnienia, chorób wątroby, układu krążenia, nerek, nadciśnienia, stanów zapalnych gruczołu krokowego.

Swoje właściwości pobudzania seksualnego buzdyganek zawdzięcza steroidowej saponinie. Znajdujące się w nim związki stymulują lutropinę, czyli hormon odpowiedzialny za produkcję testosteronu. Sam testosteron, jak wiadomo, jest hormonem męskości odpowiadającym za poziom libido. Właśnie dlatego jest tak istotny dla jakości życia seksualnego każdego mężczyzny.

Łagodzi objawy andropauzy. Naturalny i legalny doping dla sportowców

Oprócz regulowania gospodarki hormonalnej organizmu, działa on wzmacniająco. Wspomaga również budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, zmniejsza przerost prostaty.

Przyjmowany w odpowiednich dawkach buzdyganek podnosi poziom endogennego, naturalnego testosteronu, a także blokuje receptory androgenowe w gruczole krokowym. W związku z tym jest skuteczny w leczeniu prostaty – zmniejsza jej obrzęk i stan zapalny, ułatwia oddawanie moczu i zmniejsza ból.

Często wykorzystują go również sportowcy, ponieważ ma właściwości podnoszące poziom hormonów anabolicznych: testosteronu o 41% i lutropiny o 72%. Pozwala więc osobom uprawiającym sport na legalne i bezpieczne korzystanie z dodatkowych porcji anabolicznego testosteronu. Dlatego jest najlepszą i naturalną alternatywę dla zakazanego dopingu sterydowego.

potencja prostata libido testosteron problemy z erekcją andropauza andropauza
Komentarze
Dodano: 18 Lipiec 2016
Autor: Paweł 42
Ocena:
Ja też łykam jakiś suplement z buzdygankiem w składzie i nie narzekam na swoje możliwości.
Odpowiedź
Dodano: 17 Maj 2016
Autor: lutek
Ocena:
brałem kiedyś tabletki z tą rośliną w składzie, nie powiem, trochę pomagały na moją męskość więc chyba coś w tym jest
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach