45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Najlepszy naturalny lek dla kobiet zawiera korzeń dongai!

Najlepszy naturalny lek dla kobiet zawiera korzeń dongai!Najlepszy naturalny lek dla kobiet zawiera korzeń dongai!

Korzeń dongai jest jednym z najlepszych naturalnych leków polecanych szczególnie kobietom. Pozwala leczyć wiele kobiecych dolegliwości, a przy tym nie powoduje powstawania niebezpiecznych dla zdrowia efektów ubocznych. Korzeń dongai nie jest również lekiem drogimi, warto więc w niego zainwestować.

  • Co to jest korzeń dongai?

  • Jakie właściwości ma korzeń dongai?

Korzeń dongai: dlaczego dla kobiet?

Korzeń dongai znany jest ze swoich właściwości łagodzących pierwsze objawy menopauzy. Można go stosować jeszcze przed zaprzestaniem miesiączkowania, kiedy jednak występują już pewne subtelne wahania nastrojów czy obniżenie nastroju u kobiety przechodzącej menopauzę. Korzeń dongai wpływa na kobiecą gospodarkę hormonalną przez co łagodzi objawy wielu innych schorzeń typowo kobiecych, związanych właśnie z poziomem hormonów.

Korzeń dongai jest polecany, jako remedium na stany takie, jak:

  • Menopauza – pomaga kobiecie w codziennym życiu, znosząc najpopularniejsze i najbardziej uciążliwe objawy menopauzy;
  • Stan poporodowy obniżonego nastroju – korzeń dongai może również pomóc kobiecie po porodzie, kiedy wahania hormonów powodują obniżenie ogólnego nastroju, czy też występowanie lekkiego „baby blues”;
  • Miesiączkowanie – korzeń dongai stosowany jest również w przypadku występowania nieregularnych czy też bolesnych miesiączek. Wpływając na poziomy kobiecych hormonów pozwala leczyć w sposób naturalny wszelkie zaburzenia miesiączkowania.

Korzeń dongai, czyli kobiecy żeń-szeń

Z powodu wielu leczniczych właściwości korzenia dongai, które wpływają na zdrowie kobiety, nazywa się go również czasem „kobiecym żeń-szeniem”. W Chinach naturalnie stosuje się go również w profilaktyce i leczeniu raka szyjki macicy, nowotworów dróg oddechowych i płuc.

Inne właściwości korzenia dongai

  • Jest on również pomocny w usuwaniu szkodliwych toksyn z organizmu. Działa na organizm oczyszczająco i detoksykująco;
  • Zwiększa produkcję białych krwinek, przez co zwiększa odporność organizmu i poprawia funkcjonowanie systemu immunologicznego, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn;
  • Korzeń dongai jest naturalnym lekiem, który stosuje się przy występowaniu bólów stawów oraz nerwobólów;
  • Korzeń dongai jest również naturalnym lekiem stosowanym przy zakrzepicy podudzia, ponieważ pobudza on krążenie krwi.

Korzeń dongai sprzedawany jest w aptekach oraz większych marketach w postaci kapsułek, tabletek, w postaci herbat i nalewek leczniczych. Jego cena nie jest wysoka, a skuteczność naprawdę dowiedziona naukowo i sprawdzona.

libido menopauza żeń-szeń żeń-szeń właściwości

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach