45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Majówka z rozmachem – porady na udany seks

Majówka z rozmachem – porady na udany seksMajówka z rozmachem – porady na udany seks

Na ogół nie dosypiasz, w pracy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Zwykle czasu nie wystarcza na sport, ani przygotowanie do zjedzenia czegoś co by cię odpowiednio pobudziło. Twoje nawyki mogą szkodzić współżyciu. Proponujemy byś wykorzystał długi weekend na ratunek potencji.

  • Jak zwiększyć potencję?

  • Co daje romantyczny spacer?

Potencję czerp ze słońca

Wychodząc z domu mało kto zastanawia się nad wpływem słońca na sprawy łóżkowe, zwłaszcza że dopiero wieczór daje chwilę oddechu wśród natłoku zajęć. W opinii naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego już godzina spędzona na świeżym powietrzu w pogodny dzień wystarczy by poziom testosteron podniósł się aż o 69%. Ponadto promienie słoneczne obniżą melatoninę, czyli tzw. hormon snu, którego nadmiar obniża popęd seksualny i płodność. Skorzystaj z majowej pogody, zaskocz ukochaną piknikiem pod gołym niebem, niech będzie on zaczątkiem do miłosnych uniesień.

Romantyczny spacer ucieszy was oboje

Zamiast tkwić w korkach, wybierzcie się w tych dniach na przechadzkę. O połowę mniej problemów z erekcją mają mężczyźni pokonujący codziennie przynajmniej 3 km pieszo. Bierny wypoczynek przed telewizorem, nierzadko w towarzystwie piwa, prowadzi do zwężenia światła przewodu tętnic, co niestety przekłada się na problemy z erekcją. Dowolna, lecz regularna dawka ruchu zapobiegnie problemom łóżkowym.

Ziewanie ma znaczenie

Sielska atmosfera majowego weekendu sprzyja rozleniwieniu, a co za tym idzie częściej ziewamy. Tlenek azotu stymuluje je, podobnie jak erekcję. Możesz śmiało ziewać na zdrowie, ponieważ w ten sposób ścieżki neurochemiczne będą czuwać, więc gdy przyjdzie „ta chwila” twój penis powinien stanąć na wysokości zadania.

Wysypiaj się

Przełam rutynę i w pierwsze majowe dni pozwól sobie na dłuższy sen. Nie ma sensu zrywać się z łóżka bladym świtem, skoro obowiązki służbowe nie wzywają. W tym czasie penis naładuje swój energetyczny akumulator.

Ostro w kuchni

Masz dość czasu na eksperymenty kulinarne, szczególnie te dotyczące kuchni włoskiej i orientalnej. Dania doprawione chilli, papryką, curry, pieprzem czarnym zjedzone ze smakiem zadziałają pobudzająco. Nie bez znaczenia są lubczek, kolendra i bazylia.

Kieliszek dla relaksu

Uczcij wspólną kolację. Odrobina wina lub szampana pobudzi wasze zmysły. Nie przesadź z ilością alkoholu, gdyż więcej niż jeden wypity kieliszek wpłynie dosłownie usypiająco.

Dymek precz!

Trzymając w ramionach ukochaną osobę, wolny od stresów dnia powszedniego, skorzystaj ze sposobności by łatwiej rzucić palenie. Wykorzystaj długi weekend by pomógł ci przetrwać pierwsze, najcięższe dni. Palenie prowadzi do zwężenia tętnic, dlatego szkodzi twojej potencji na równi z brakiem ruchu.

seks
Komentarze
Dodano: 24 Lipiec 2016
Autor: Ilona
Ocena:
U mnie najlepszy seks z mężem mam, jak wraca z delegacji. Jesteśmy wytęsknieni i spragnieni. Pracuje daleko i wraca często tylko na weekendy.
Odpowiedź
Dodano: 29 Czerwiec 2016
Autor: Radek
Ocena:
Najlepszy seks jest spontaniczny.
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach