45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Kurkumina i witamina D - twój przepis na zdrowie

Kurkumina i witamina D - twój przepis na zdrowieKurkumina i witamina D - twój przepis na zdrowie

Co sprawia, ​że czujemy się​ zdrowi, pełni sił​ i gotowi do działania? Co robić, by przed sezonem jesienno-zimowym być​ nieustająco w dobrej formie i nie chorować? Znaleźć składniki, które wzmacniają​ organizm i niwelują​ tzw. stres oksydacyjny. Należą​ do nich kurkurmina i witamina D.

Kurkumina to składnik popularnej przyprawy kurkumy. Jej niezwykłe właściwości są​ znane od setek lat na Dalekim Wschodzie, gdzie ​życiodajna przyprawa jest powszechnie stosowana i bardzo popularna. Natomiast witamina D ma wpływ na kości, zęby, a także sprawnie funkcjonujący układ krążenia. Warto poznać​ bliżej te dwa składniki!

Nie ilość, a przyswajalność!

Hindusi wierzą, ​że chociaż​ kurkumina nie jest lekiem, to ma naturalną​ moc i jest jednym z najmocniejszych przeciwutleniaczy. Choć​ w Indiach stosuje się​ ją​ w naprawdę​ hurtowych ilościach, m.in. dlatego, ​że jest podstawowym składnikiem używanej wszędzie mieszanki przypraw curry, to w przypadku tego organicznego związku chemicznego ważna jest nie tyle ilość, jaką​ przyjmujemy, ale jej tzw. biodostępność, czyli to, ile dobroczynnych substancji jest w stanie przeniknąć​ do organizmu. W naturalnej kurkuminie - niewiele. Ale w nowoczesnych suplementach diety, takich jak Licur 7000 D, problem ten został​ rozwiązany. Licur7000 D został​ opracowany w taki sposób, ​że substancje wchłaniają​ się​ aż​ 185 razy lepiej niż standaryzowany 95% ekstrakt kurkumy.

Tak doskonale przyswajalna kurkumina korzystnie wpływa na cały organizm. Licur 7000 D to idealny suplement diety dla osób, które chcą​ czuć​ się​ w pełni sił​ przez cały czas i cieszyć się promiennym wyglądem. Chwalą​ go również​ osoby uprawiające sport, jak i ci, którzy zmagają się​ z problemami skórnymi i borykający się​ ze osłabionymi włosami.

Działaj ze zdwojoną​ siłą

Jednak kurkumina w Licur7000 D to nie wszystko! W najnowocześniejszych polskich laboratoriach opracowano nową​ formułę​ tego suplementu i wzbogacono go o niezbędną​ do zdrowego funkcjonowania witaminę​ D. O tym, ​że należy ją​ podawać​ małym dzieciom wiedzą​ wszyscy, ale ​że jest również​ konieczna do prawidłowego funkcjonowania organizmu osoby dorosłej mówi się​ już​ mniej. Tymczasem witamina D jest odpowiedzialna za mineralizację​ kości, wspiera funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo pełni funkcje regulacyjne w układzie odpornościowym i zmniejsza stany zapalne skóry. Warto suplementować​ witaminę​ D przez cały rok, a z pewnością​ należy to robić​ w sezonie jesienno-zimowym, gdy nie jest ona syntezowana przez słońce. Połączenie kurkuminy i witaminy D w jednym produkcie - Licur7000 D sprawia, ​że jest to suplement korzystnie wpływający na organizm na bardzo wielu płaszczyznach. Poprawa wyników medycznych, korzystniejszy wygląd, ​świetna forma, lepsze samopoczucie, wyższa samoocena - to tylko niektóre z korzyści płynących z przyjmowania Licur7000 D już​ po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Spróbuj już​ dziś​ - zamów Licur7000 D i sprawdź, co zyskasz!

zdrowe serce witamina D wzmocnienie organizmu kurkumina
Komentarze
Dodano: 29 Wrzesień 2017
Autor: Aneta
Ocena:
Ciekawe.
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach