45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 978 produktów w 209 kategoriach

Jaka powinna być doskonała odżywka do rzęs?

odżywka do rzęsodżywka do rzęs

Kiedy chcemy kupić odpowiednią odżywkę do rzęs, oczekujemy od niej aby spełniała przynajmniej zapewnienia producenta, a dodatkowo, żeby sprawdzała się tak jak to sobie wymarzymy.

W przypadku odżywki do rzęs jest kilka głównych czynników, które bierzemy pod uwagę w pierwszej kolejności. Czy odżywka wydłuża, pogrubia, zagęszcza i pobudza do wzrostu nasze rzęsy? Czy wzmacnia je i odżywia, nabłyszcza czy uelastycznia? Najważniejszymi zadaniami odżywki, jest nie tylko wzmocnienie rzęs, ale także wydłużenie ich, przyspieszenie wzrostu oraz sprawienie, iż będą one grubsze i odporniejsze na wypadanie. Każde z tych działań zapewnia inna cecha odżywki i to właśnie te omówimy. W ten sposób abyś samodzielnie mogła dobrać dla siebie optymalnie działającą odżywkę.

  • Jak odżywiać rzęsy?

  • Jak wybrać odżywkę do rzęs?

Dobrą odżywką do rzęs możemy nazwać przede wszystkim taką, która przeszła testy kliniczne oraz inne takie jak badania konsumenckie, okulistyczne lub dermatologiczne. Produkt okazuje się być najlepszy jeśli potwierdzają to opinie specjalistów i konsumentów, czyli osób, które zaobserwowały działanie preparatu na własnych oczach. Powinnyśmy zatem przed podjęciem decyzji o zakupie odżywki do rzęs zapoznać się z opiniami na jej temat, bowiem to one nadają odżywce wiarygodności.

Następnie warto zwrócić uwagę na zawartość składu odżywki. Najlepiej kiedy odżywka zawiera naturalne składniki, które doskonale wnikają w głąb rzęs i ich cebulek, dzięki czemu działają już u podstaw wzrostu rzęsy. Jednocześnie naturalne składniki nie podrażnią oczu i nie doprowadzą do ich zaczerwienienia, często także pielęgnują skórę powiek. Dodatkowo aby nie namnażały się w nich bakterie, żeby odżywka się szybko nie zepsuła i miała wydłużony termin przydatności do użytku, powinny zawierać odpowiednie substancje chemiczne.  Dobra odżywka powinna zawierać w swoim składzie keratyne, aloes, świetlik, allantoine, panthenol oraz kwas hialuronowy.

Bardzo ważnym czynnikiem jest również fakt, że odżywka nie wywołuje uczuleń czy alergii. Tutaj właśnie górę bierze naturalny skład odżywki do rzęs. Oczywistym jest także, że końcowe rezultaty uzależnione są w największej mierze od regularnego i prawidłowego stosowania.

Kolejnym czynnikiem jest prawidłowa aplikacja. A tę zapewnić może tylko producent, kiedy zastosuje odpowiedni aplikator. Zastosowanie odżywki powinno być łatwe, a dodatkowo przystosowane do tego aby nie dostawała się do oka, zaś opakowanie odżywki powinno szczelnie się zamykać, aby uniknąć drobnoustrojów, które mogą dostawać się do środka.

Przykładem takiej odżywki spełniającej wszystkie powyższe kryteria może być Realash, która swoim działaniem wzmacnia, odżywia, wydłuża i pogrubia rzęsy. Jednocześnie nie wywołuje podrażnień i nie uczula, a sama aplikacja jest łatwa i wygodna, ponieważ dzięki poręcznemu pędzelkowi wystarczy jedno muśnięcie aby nałożyć odżywkę.

 

 

odżywka rzęsy wydłużenie skład aplikator odżywienie pogrubienie zgęszczenie tusz spojrzenie
Komentarze
Dodano: 16 Październik 2016
Autor: Ula
Ocena:
Od niedawna zaczęłam kupować odżywki do rzęs dlatego z chęcią tu zajrzałam żeby się dokształcić,
Odpowiedź
Dodano: 22 Maj 2016
Autor: kaśka
Ocena:
doskonały moim zdaniem jest sprawdzony od lat olejek rycynowy, pomaga aż miło
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 978 produktów w 209 kategoriach