45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Jak wydłużyć erekcję bez tabletek?

Jak wydłużyć erekcję bez tabletek?Jak wydłużyć erekcję bez tabletek?

Udany stosunek jest jednym z budulców szczęścia w związku. Satysfakcja seksualna obu partnerów ma ogromne znaczenie w sferze wzajemnego zrozumienia i chwil intymności, które wpływają na stopień przywiązania obojga osób. W takich chwilach częstym problemem jest przedwczesny wytrysk lub problem z podtrzymaniem erekcji. Najczęstsze rozwiązanie to sięgnięcie po tabletki przedłużające wzwód, jednak nie każdy chce od razu pomagać sobie tego typu środkami. Poniżej prezentujemy kilka naturalnych sposobów na wydłużenie erekcji.

 • Jak wydłużyć erekcję?

 • Czy prezerwatywy przedłużają stosunek?

 1. Odpowiednia pozycja – istnieją pozycje seksualne, które mogą pomóc w wydłużeniu trwania stosunku. Najczęściej to te, w których kobieta kontroluje intensywność i szybkość ruchów. Przejęcie inicjatywy przez partnerkę może być zaskakująco skuteczne.
 2. Prezerwatywy – stosowanie tej metody antykoncepcji posiada wiele zalet. Chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz… powoduje znaczne osłabienie seksualnych doznań. Istnieją również rodzaje prezerwatyw, które zostały stworzone w celu zapewnienia długotrwałej przyjemności.
 3. Ćwiczenia mięśni kegla – czyli te w okolicach prostaty. Mają znaczenie nie tylko w procesie wydalania moczu, ale również pozwalają na poruszanie penisem w trakcie erekcji. Jednym z najłatwiejszych sposobów na takie ćwiczenia jest wstrzymywanie strumienia moczu.
 4. Regularny seks – częste uprawianie seksu skutecznie obniża ryzyko przedwczesnego wytrysku. Im częściej dajemy „upust swoim emocjom”, tym mniejsze zagrożenie zbyt szybkiej ejakulacji.
 5. Żele znieczulające – oprócz tabletek istnieją środki służące do znieczulania miejscowego. Ich zaletą jest skuteczność w opóźnianiu wytrysku, jednak jednocześnie zmniejszają doznania seksualne.
 6. Rozmowa z partnerką – częstym powodem problemu z erekcją jest blokada psychiczna, dlatego szczera rozmowa z partnerką może skutecznie ją przełamać.
 7. Zrelaksuj się – istnieje wiele ćwiczeń relaksacyjnych oraz ziół, które pomogą ci zrelaksować się przed stosunkiem.
 8. Wizyta u seksuologa – psychoanaliza pomoże ci w zdiagnozowaniu przyczyn problemu i podjęciu odpowiednich kroków.
 9. Pobudzenie przed stosunkiem – masturbacja 2 godziny przed seksem zmniejszy napięcie w okolicach intymnych i pomoże w zachowaniu kontroli w trakcie stosunku z partnerką.
 10. Zaspokojenie kobiety w inny sposób – w przypadku zbyt szybkiej ejakulacji możesz inaczej zaspokoić potrzeby partnerki i pozbyć się świadomości, że wczesny wytrysk będzie dla niej rozczarowaniem.
potencja erekcja seks problemy z erekcją aktywność seksualna sposoby na erekcję

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach