45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Jak wydłużyć czas erekcji?

Jak wydłużyć czas erekcji?Jak wydłużyć czas erekcji?

Rozmiar penisa dla wielu mężczyzn bywa powodem niezadowolenia, braku dostatecznej satysfakcji. Niektórzy wręcz dopatrują się w tym bezpośredniego wpływu na zaniżoną jakość ich życia seksualnego. Zazwyczaj spędza to sen z powiek młodym i niedoświadczonym, którzy żyjąc w stresie przed rzekomą kompromitacją, nie decydują się na częste współżycie. W świadomości mężczyzny kwestia rozmiaru penisa może stać się kluczowym hamulcem i źródłem skutecznego zaniżania własnej samooceny. Jak wybrnąć z takiej pułapki myślenia o sobie i swojej fizyczności?

Nie rozmiar kluczem do sukcesu, a... stabilna erekcja


Wielu mężczyzn źródeł swoich problemów w życiu seksualnym upatruje w niesatysfakcjonującym dla nich rozmiarze penisa. Nic bardziej mylnego. Wszelkie badania dotyczące aktów współżycia wykazują, iż kluczowa w tej kwestii jest stabilna i mocna erekcja. Nawet najdłuższy członek nie spełni swojej roli, jeśli nie osiągnie i nie utrzyma erekcji pozwalającej na odbycie aktu seksualnego. Warto zatem skupić się na dbałości o zdrowie, a nie na zadręczaniu się niepotrzebnymi, demotywującymi myślami. Pomocne będzie praktykowanie odpowiedniego stylu życia, opartego na zdrowej diecie i aktywności fizycznej.

  • Jak wydłużyć czas wzwodu?

  • Jak dbać o erekcję?

Erekcja - jak wydłużyć czas wzwodu?


Zazwyczaj dla mężczyzn nie jest problemem osiągnięcie erekcji, ale utrzymanie jej odpowiednio długo, co dowodzi tego, iż organizm nie funkcjonuje należycie. Nierzadko czynnikiem to powodującym jest stres, wówczas współżycie fizyczne traktowane jest jako forma rozładowania napięcia. Neurony odpowiedzialne za przewodzenie nerwowe otrzymują sygnał szybkiego rozładowania stresu i prowadzą do szybkich i nieemocjonalnych kontaktów seksualnych. Kolejnym, istotnym czynnikiem wpływającym na niepowodzenia w tej kwestii, są przyzwyczajenia dotyczące masturbacji. Nadużywanie tej formy zaspokajania się może stanowić przyczynę późniejszych problemów z utrzymaniem wzwodu. Organizm bowiem przyzwyczaja się do sytuacji seksualnej, w której naturalnym bodźcem są filmy pornograficzne i inne elementy towarzyszące samogwałtowi. Warto zatem uważniej przyjrzeć się swojemu stylowi życia i spróbować rozsądzić, który z wymienionych czynników może być przyczyną doświadczanych problemów w tej sferze. Dodatkowo, w wydłużeniu czasu erekcji pomocny może być specjalista lub szeroko dostępne, sprawdzone suplementy diety.

To nie rozmiar decyduje o satysfakcji!


Klasyczny macho - w stereotypowym wizerunku - powinien dysponować przede wszystkim smagłym, opalonym, owłosionym torsem, namiętnym spojrzeniem i… niecodziennie sporym przyrodzeniem. Ta wizja nijak się ma do rzeczywistości. I lepiej czym prędzej porzucić filmowe, wyretuszowane wizje i wyzbyć się kompleksów. Zdecydowanie bardziej wskazane jest przekierowanie uwagi na zgłębienie sztuki kochania, unowocześnianie poznanych technik, wprowadzanie innowacji. Bo to właśnie nowości, element zaskoczenia w parze z namiętnością i czułością zbudują twoje udane życie seksualne!

Obalamy mity - im starszy, tym lepszy kochanek!


W potocznym postrzeganiu macho identyfikujemy z dojrzałym, trzydziestoparoletnim facetem. A kto powiedział, że tylko taki może zawrócić w głowie niejednej damie? Dzisiejszy świat zna wiele metod, które pomagają w wydłużaniu wieku sprawności seksualnej mężczyzn. Nie traktuj swoich 50. urodzin jako pretekstu do zakończenia etapu współżycia w swoim życiu. Praktykuj aktywność fizyczną, właściwie się odżywiaj, sięgaj po naturalne i zdrowe suplementy i korzystaj z życia! Dzięki temu kolejny raz znajdziesz dowód na to, że nie rozmiar jest kluczowym i decydującym składnikiem twojego życia seksualnego. Istotniejszy okaże się temperament!
Do dzieła panowie! Zawody czas zacząć! Pamiętajcie, to jedyne wyścigi, gdzie czas gra na waszą korzyść!

 

erekcja słaba erekcja rozmiar ma znaczenie rozmiar penisa mały penis

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach