45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Gdzie się podziała moje erekcja?

Gdzie się podziała moje erekcja?Gdzie się podziała moje erekcja?

Chciałeś spędzić cudowną noc ze swoją ukochaną i nagle… twoje ciało odmówiło ci posłuszeństwa. Frustracja i niechęć do współżycia zdominowała twoje męskie ego. Jeżeli to czytasz, to znaczy że jesteś jednym z setek mężczyzn, których dotknął problem słabej erekcji. Pamiętaj, że nie jesteś sam.

Brak nocnego wzwodu, krótki czas stosunku i przedwczesny wytrysk jest jednym z najczęstszych objawów nieudanego życia seksualnego. Dotyczy zarówno  upokorzonych mężczyzn jak i niechętnych partnerowi kobiet. Rozpad związku czy próba ratowania siebie?

Porada lekarska

Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja lekarska. Nikt nie zajmie się twoimi dolegliwościami lepiej, niż fachowy i sprawdzony lekarz. Obawy przed kompromitacją zawsze rozwieje  specjalista, który pomoże  zdiagnozować przyczyny twoich nieustających dylematów seksualnych.

  • Jak sobie radzić z problemami erekcji?

  • Czy ćwiczenia pomagają na problemy z erekcją?

Wspomaganie diety

Innym rozwiązaniem mogą być dostępne na rynku środki, które oferują poprawę zdrowia. Wystarczy przejrzeć kilka stron koncernów farmaceutycznych aby zorientować się że istnieje mnóstwo  suplementów, które wydłużają czas erekcji i poprawiają siłę wzwodu. Jeżeli nie chcesz mówić o swoich problemach w poradni  warto pochylić się nad tą formą radzenia sobie z potencją. Zdrowa i sprawdzona suplementacja nie zaszkodzi.  Poświęć więc chwilę i spróbuj  znaleźć coś odpowiedniego.

Zadbaj o siebie!

Problem potencji nie musi wynikać tylko z przyczyn  fizjologicznych. Twoje zamartwianie się nie musi być jedynym sposobem przeżywania tego stanu.  Warto w siebie zainwestować i pokonać stres, który może być główną przyczyna twoich niepowodzeń. Napięty grafik w pracy, próba znalezienia dodatkowych funduszy na życie motywuje do pracy pod ciągła presją. Zapamiętaj ze stres  jest twoim wrogiem numer 1 i musisz zrobić wszystko, żeby  go pokonać, zanim on pokona ciebie. Wypracuj w sobie  zasadę, że problemy zawodowe nie mogą przechodzić na życie domowe.

Pozbądź się negatywnych emocji. To bardzo proste. Wystarczy, że rozdzielisz od siebie grubą kreską to co ważne od tego, co nieistotne. Skup się na poprawie twojego dotychczasowego funkcjonowania. Zmień grafik i bądź bardziej przyjaźnie nastawiony do środowiska.

Wypad w góry – czemu nie?

Wypoczywaj na łonie natury, spróbuj oderwać się, chociaż na chwilę, od codzienności. Weekendowy wyjazd nad jezioro, spotkanie z przyjaciółmi  na pewno poprawi jakość twojego zdrowia. Śmiech potrafi  rozładować wszystkie napięcia. Bądź zatem duszą towarzystwa, dowartościuj się i zobacz, że jesteś cenionym człowiekiem, który żyje  z ludźmi a nie obok nich.

Zmień swoją dietę

Nie służy ci jedzenie typu fast food. Z całą pewnością. Poświęć poranny czas aby przygotować sobie lekką i zdrową przekąskę, która doda ci energii na cały dzień. Świetnym pomysłem będzie sałatka ze świeżych owoców i warzyw. W dostarczeniu niezbędnych minerałów pomocne będą także orzechy i warzywa strączkowe.

Ćwiczenia, ćwiczenia… i jeszcze raz ćwiczenia

Bieganie, basen, jazda na rowerze, rolki, nordic walking to wszystko wspomaga rozładowaniu napięcia oraz  służy utrzymaniu  zdrowego  wyglądu i  poprawie jakości organizmu. Ćwiczyć można przecież wszędzie. Nie musisz być sportowcem roku – wystarczy ze  poświęcisz na ćwiczenia  50 minut dziennie. Efekty będą zniewalające. Ćwicz każdy rodzaj mięśni – przede wszystkim mięśnie kegla. Napinaj je i rozluźniaj, kilka razy w ciągu dnia. Siedząc za biurkiem, prowadząc samochód czy oglądając  wieczorną telewizję. Poświęć im czas  a one z pewnością  ci się zrewanżują.

 

potencja przedwczesny wytrysk brak erekcji problemy z potencją słaba erekcja zaburzona erekcja

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach