45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Gdy wielkość ma znaczenie… Aktywator penisa – czy to działa?

Gdy wielkość ma znaczenie… Aktywator penisa – czy to działa?Gdy wielkość ma znaczenie… Aktywator penisa – czy to działa?

Poszukując sposobów na poradzenie sobie z „męską niemocą” związaną z problemami z erekcją i spadkiem libido, znajdziemy w sieci wiele złotych środków na potencję w postaci tabletek. Nie dość, że producenci obiecują złote góry, rozpisując się o zwiększeniu ochoty na seks, to jeszcze gwarantują wzrost grubości i wielkości członka. Wielu mężczyzn czyta ulotki coraz to bardziej wymyślnych suplementów i zastanawia się: ile w tym prawdy, a ile marketingowych chwytów?

  • Jak powiększyć penisa?

  • Czy warto powiększyć członka?

Na rynku dostępnych jest wiele specyfików na problemy z erekcją. Większość tabletek dostaniemy w aptekach bez recepty, dlatego niezwykle łatwo jest je zdobyć. Kwestią „trudności” pozostaje wyłącznie cena, a czasem i sama dostępność (np. zagranicznych środków), choć z tą drugą, w dobie Internetu, również nie ma większego problemu.

Choć wydawałoby się, że drogi lek to gwarancja efektów, niestety nie zawsze tak jest. Wybierając aktywator penisa trzeba być ostrożnym i postawić na suplementy zawierające przede wszystkim naturalne składniki. Oprócz przeczytania zapewnień producenta na stronie internetowej, należy samemu przejrzeć szczegółowy skład i postarać się dojść do tego, co oznaczają niektóre słowa. Niestety, niektóre z suplementów mogą zawierać nawet pestycydy, ołów, odchody mysie i bakterie E.Coli (!), dlatego zaleca się uważność przy ich wyborze i decydowanie się na te, które są dostępne w aptekach. Wybieranie leków z niepewnych źródeł może źle się skończyć!

Większość pigułek na libido i powiększenie penisa zawiera:

  • Witaminy,
  • Hormony,
  • Zioła,
  • Aminokwasy,
  • Minerały.

Jak to jest z tym powiększeniem?

Sposoby na powiększenie penisa cieszą się nieustannym zainteresowaniem panów. W myśl „im większy, tym lepszy” wyszukują w sieci najrozmaitsze sposoby na poprawę jego objętości i długości. Kształt męskiego członka jest zróżnicowany. Średnia grubość to 2,5 cm., zaś długość w stanie erekcji wynosi od 12 do 18 cm. Jego wielkość zmienia się w zależności od wielu czynników (zimna, strachu itd.), niestety zmniejsza się również wraz z wiekiem.

Według doniesień medycznych, istnieje marna szansa, że leki pomogą w powiększeniu penisa. Prędzej poprawią jakość życia seksualnego, zwiększą erekcję i – co za tym idzie – satysfakcję z życia seksualnego obojga partnerów. Można więc próbować stosować suplementy jako pomoc w walce ze słabym libido, ale z pewnością nie w formie złotego środka na powiększenie prącia. Co więcej, seksuolodzy uparcie przekonują, że opiewana wszędzie wielkość tak naprawdę nie ma znaczenia – to raczej technika i finezja danej osoby jako kochanka stanowi najprostszą drogę do udanego życia seksualnego! Dodatkowo, kobiecy punkt G znajduje się kilka centymetrów od wejścia do pochwy, więc „duży sprzęt” nie odegra przy jego poszukiwaniach większej roli.

Czy warto?

Podsumowując, na pytanie „czy aktywator penisa to dobry pomysł” nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli zamierzasz stosować go przede wszystkim jako jeden ze środków na polepszenie erekcji, na pewno warto wybrać któryś z bezpiecznych suplementów i przetestować jego działanie. Jako środek na powiększenie prącia – obecnie dostępnych jest wiele suplementów, które mają wspomóc mężczyzn w tej kwestii.

Dla osób szczególnie zdeterminowanych poleca się operację powiększenia członka, jednak to opcja skierowana do panów o wyjątkowo małych rozmiarach. Najważniejsze jest jednak to, aby zrozumieć, że klucz do udanego seksu tkwi przede wszystkim w psychice – liczy się technika i częste uprawianie seksu, ponieważ również w tym przypadku „ apetyt rośnie w miarę jedzenia”, a „praktyka czyni mistrza”.

potencja erekcja powiększanie penisa aktywator penisa większy penis sposoby na erekcję sposoby na powiększenia penisa suplementy na powiększenie penisa leki na erekcję suplementy na potencję słabe libido aktywator penisa czy działa
Komentarze
Dodano: 14 Czerwiec 2016
Autor: Jarek
Ocena:
A czy ktoś stosował na powiększenie penisa taką specjalną pompkę?
Odpowiedź
Dodano: 28 Luty 2016
Autor: Marek
Ocena:
Same przedłużanie rozwiązuje problemów z aktywnością seksualną, ale to tak jak z samochodem. Choćby miał najlepszy silnik to bez odpowiedniej ilości kół nie pojedzie. Więc wszystko musi iść w parze i centymetry i technika. Dlatego stosowanie środków typu Phallomax jest na takie problemy jak najbardziej wskazany.
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach