43 825 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 893 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Czy warto zadłużać się na zabiegi medyczne?

Czy warto zadłużać się na zabiegi medyczne?Czy warto zadłużać się na zabiegi medyczne?

Białe, proste zęby, wygładzone zmarszczki lub poprawiony owal twarzy? Zabiegi z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej są coraz popularniejsze. Oferty dla osób, które nie mogą sfinansować ich z oszczędności, przygotowały zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe.

Ile kosztują zabiegi medyczne?

Polacy żyją coraz dłużej i coraz częściej przywiązują wagę do jakości życia. Aby ją poprawić, korzystają z rozmaitych zabiegów medycznych. W czołówce znajdują się te, które zalicza się do zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i ortodoncji. Coraz więcej osób po 30. czy 40. roku życia decyduje się na leczenie ortodontyczne, które często jest połączone z wybielaniem zębów. Nie brakuje też chętnych na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej. Ile kosztują takie zabiegi?

Leczenie ortodontyczne może kosztować nawet 20 000 zł. Tańsze jest samo wybielanie zębów czy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa to koszt ok. 700 zł, a modelowanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego kosztuje ok. 800 zł. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na sfinansowanie takiego wydatku z oszczędności, zaciągają kredyt bankowy lub pożyczki pozabankowe.

Kredyt bankowy – kiedy i jak się o niego starać?

To właśnie kredyt bankowy najczęściej przychodzi na myśl osobom chcącym skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej. Na rynku pojawia się coraz więcej ofert skierowanych właśnie do klientów poszukujących kredytu na zabiegi medyczne. Czy kredyt bankowy to dobre rozwiązanie?

Kredyt bankowy pozwala uzyskać kwotę potrzebną na leczenie , przy czym osoby zainteresowane jego zaciągnięciem muszą pamiętać o formalnościach. Aby otrzymać kredyt bankowy, konieczne będzie złożenie wniosku wraz z załącznikami, w tym zaświadczeniem o dochodach. Większość banków na wydanie decyzji kredytowej potrzebuje co najmniej kilku dni.

Pożyczki bankowe – ile można maksymalnie pożyczyć?

Alternatywą dla kredytu bankowego są pożyczki pozabankowe. Od wielu lat cieszą się one ogromną popularnością wśród konsumentów, a to dlatego, że potrzebną kwotę pieniędzy można uzyskać szybciej niż ubiegając się o kredyt w banku. Dodatkowo klienci nie muszą martwić się formalnościami – procedura zajmuje kilka minut.

W ostatnich latach oferta firm pożyczkowych bardzo się rozrosła i w wielu przypadkach pożyczki pozabankowe mogą być alternatywą dla kredytów bankowych. Można się o tym przekonać, korzystając z rankingu chwilówek zamieszczonego na stronie tutaj. Firmy pożyczkowe są skłonne pożyczyć 5 000 zł, 10 000 a nawet 20 000 zł.

zabiegi medyczne

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 825 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 893 produktów w 209 kategoriach