45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Ćwiczenia APE lekiem na przedwczesny wytrysk! Rezultaty przyniosą wizualizacje oraz masaż

Ćwiczenia APE lekiem na przedwczesny wytrysk! Rezultaty przyniosą wizualizacje oraz masażĆwiczenia APE lekiem na przedwczesny wytrysk! Rezultaty przyniosą wizualizacje oraz masaż

Przedwczesny wytrysk jest dość uogólnionym określeniem. Problemy z szybko następującą ejakulacją, świat medycyny uściśla do: wytrysku zbyt przedwczesnego – następuje przed rozpoczęciem pieszczot, bądź na samym ich początku; przedwczesnego – który ma miejsce w chwili wprowadzania członka do pochwy lub na chwilę przed stosunkiem; wytrysk zbyt wczesny – zachodzi w ciągu kilku do kilkunastu ruchów frykcyjnych, przy czym nie istnieje szansa na osiągnięcie szczytowania przez partnerkę.

  • Jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem?

  • Czy metoda APE działa?

O ile dwa pierwsze przypadki wynikają najczęściej z braku doświadczenia, ten ostatni nastręcza mnóstwo obaw z uwagi na swój utrwalony charakter. Winić można czynniki biologiczne, po stronie których występują stany zapalne i zaburzenia układu nerwowego, ale również psychogenne – przykre doświadczenia związane z inicjacją seksualną, bądź lęk przed impotencją. Dobór leczenia jest kwestią indywidualną. W artykule prezentujemy tzw. ćwiczenia APE (z j. angielskiego – Anti Premature Ejaculation).

Metody APE

Metoda sterowanych wyobrażeń powinna przypaść na czas, w którym nikt nie będzie ci przeszkadzał. Efekty powinny być widoczne, nawet po paru jej powtórzeniach. Sesja nie powinna przekroczyć 20 minut. Rozpocznij ją zaczerpując paru nieśpiesznych, głębokich oddechów. Przejdź do wizualizacji. Spraw by sytuacja, która zwykle kończy się niepowodzeniem w twoich wyobrażeniach przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Powinna obejmować nie tylko idealny finał, ale i grę wstępną i tyczyć się wszelkich szczegółów. Z chwilą, w której zobrazujesz wejście w ukochaną, powinieneś zastygnąć, a dopiero po pewnym momencie rozpocząć delikatne ruchy, które będą powoli nabierać tempa. Mów do siebie, że jest ci dobrze, jednak wciąż pozostajesz w drodze do spełnienia. Wyobrażając sobie, że jesteś już naprawdę blisko, ponownie zrób krótką przerwę.

Jednym z zalecanych kroków jest delikatny masaż punktu mostka, który umiejscowiony jest na wysokości brodawek. Czas przeznaczony na rozmasowanie tego miejsca nie powinien przekroczyć 5 minut.

Punkt ciała, który wywiera wpływ na czas wytrysku znajduje się 4 palce powyżej zgięcia kolanowego na tyle lewego uda. Wykonuj jego masaż przynajmniej przez 5 minut.

Kochaj się do skutku!

Metoda zmęczenia polega na jak najczęstszym współżyciu, które – jakby to nie brzmiało – przyczyni się do zmęczenia seksu. Konsekwencja przy wielokrotnym, praktycznym podejmowaniu tematu, pozwoli odwlec moment wytrysku. Wdrażając ten sposób powinniśmy do minimum ograniczyć grę wstępną, jednakże w tym przypadku nie obejdzie się aprobaty drugiej połówki, która by się rozgrzać potrzebuje dłużej trwającego „preludium”.

Inna szkoła sztuki miłosnej zakłada, iż gra wstępna ma być delikatna i wolna od pośpiechu. Biorąc przykład żywcem z naszych wizualizacji, powinniśmy znaleźć chwilę na oddech, dopóki erekcja nie zelżeje, kiedy tylko wyczujemy, że podniecenie zaczyna przybierać na sile.

potencja przedwczesny wytrysk zaburzenia erekcji wytrysk zbyt wczesny ćwiczenia na wczesny wytrysk czas erekcji ćwiczenia APE

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach