45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Błyskawiczny atak na kilogramy! - Jak szybko schudnąć, gdy do dyspozycji mamy dwa tygodnie?

Błyskawiczny atak na kilogramy! - Jak szybko schudnąć, gdy do dyspozycji mamy dwa tygodnie?Błyskawiczny atak na kilogramy! - Jak szybko schudnąć, gdy do dyspozycji mamy dwa tygodnie?

Niebawem czeka cię wielkie wydarzenie, umówiłaś się na randkę, bądź jesteś druhną, a dotychczasowe sposoby na zrzucenie wagi okazały się bezskuteczne? Zastanawiasz się jak szybko schudnąć? Nie panikuj, niektóre diety pozwalają zrzucić parę kilogramów w 2 tygodnie. Efekt może być trwalszy, niż przypuszczasz.

  • Jak schudnąć w 2 tygodnie?

  • Jak wygląda dieta norweska?

W dużym skrócie prezentujemy 5 diet godnych uwagi w sytuacjach awaryjnych.

Dieta turbo, czyli jak zrzucić 5 kg w 10 dni?

Dieta turbo wymaga spożycia 6 niewielkich posiłków w ciągu dnia, dzięki czemu nie miewamy napadów głodu oraz błyskawicznie spalamy kalorie i tłuszcze. Przyśpiesza metabolizm. Jedzenie musi być bogate w białka i węglowodany, a zarazem posiadać niską wartość kaloryczną. Na diecie spożywajmy duże ilości wody mineralnej. Wśród polecanych produktów wymienia się warzywa, owoce, mięso, nabiał i orzechy.

Słodka dieta bananowa

Odciąży żołądek, wyszczupli talię, doda energii i poprawi nastrój już w ciągu 3 dni. W jej trakcie spożywamy banany w dowolnej postaci. Zamiast jeść tylko surowe, warto przekonać się, jak smakują w formie musu lub sorbetu.

Owocowo-warzywny detoks

Oczyszcza, wymiata wolne rodniki, poprawia kondycję skóry i włosów, zyskujemy świetne samopoczucie. Odchudza, a nawet przeciwdziała chorobom serca i układu krążenia oraz nowotworom. Warzywa i owoce spożywamy surowe, gotowane na parze, a także w postaci przecierów i soków. Szczególnie warto w jej trakcie jeść buraki.

Dieta norweska

Jest dość rygorystyczna, jednak pozwala poczuć różnicę już po 2 tygodniach. W ciągu dnia spożywamy 3 posiłki: I i II śniadanie oraz obiad, podstawą są grejpfruty i gotowane jajka. Polecana jest osobom zdyscyplinowanym. Jeśli po jej zakończeniu rzucimy się bez pohamowania na jedzenie, rezultaty szybko przepadną. Podczas niej tracimy do 10 kg, dlatego stanowi idealną odpowiedź dla osób, które zastanawiają się, jak szybko schudnąć. Diety nie należy przedłużać. Dopiero gdy organizm się zregeneruje możemy do niej wrócić, a zatem nie prędzej, niż przed upływem 2 miesięcy.

Dieta South Beach, czyli dieta plaż południowych

Dieta wymaga zmiany stylu odżywiania. Zapobiega napadom głodu, pozwala zmniejszyć żołądek oraz przeprowadzić detoks organizmu. Ponieważ pierwsze 2 tygodnie są ubogie w węglowodany możemy czuć się pozbawieni witalności.

Wzmożony atak na kilogramy!

Osoby, które głowią się nad pytaniem, jak szybko schudnąć, mogą poza wdrożeniem krótkich programów dietetycznych, zasięgnąć porady indywidualnego dietetyka. Codzienny trening już w ciągu 2 tygodniu przyczyni się do uwidocznienia rezultatów. Szczególnie polecane są interwały, które dzięki zmiennemu tempu ćwiczeń pozwalają szybciej spalać kalorie. O ile nie przepadamy za siłownią, możemy biegać lub grać ze znajomymi w koszykówkę.

odchudzanie szybkie odchudzanie dieta redukcyjna jak szybko schudnąć dieta south beach dieta błyskawiczna dieta norweska
Komentarze
Dodano: 20 Czerwiec 2016
Autor: Iwona
Ocena:
Asiu masz racje, co szybko poszło szybko wróci.
Odpowiedź
Dodano: 08 Czerwiec 2016
Autor: Joanna
Ocena:
Uważam, że takie szybkie chudnięcie skutkuje jeszcze szybszym tyciem.
Odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach