39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Zomiren

ZomirenZomiren
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 17.93 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: SR, 0,5 mg, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 30 szt, 0,25 mg, tabletki, 30 szt., 1 mg, tabletki, 30 szt., 0,5 mg, tabletki, 30 szt.
Działanie: zmniejsza napięcie mięśni
Ulotka:

Opis i skład produktu Zomiren

Lek na receptę stosowany aby leczyć zaburzenia lękowe takie jak:

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Podczas stosowania leku nie należy pić alkoholu. Spożywanie alkoholu nasila działanie leku. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci i młodzieży.

Możliwe skutki uboczne:

 Najczęściej występuje senność lub uczucie oszołomienia. Ponadto: nieostre widzenie, szum w uszach, zmęczenie, ból i zawroty głowy. Może wystąpić reakcja paradoksalna - stan podniecenia, zwiększenie napięcia mięśniowego (lek należy odstawić). Lek może zmniejszać sprawność psychofizyczną - nie zaleca się stosowania preparatu u osób prowadzących pojazdy i obsługujące maszyny. Podobnie jak inne benzodiazepiny powoduje ryzyko przyzwyczajenia i uzależnienia (szczególnie u osób ze skłonnościami do nadużywania leków lub alkoholu). Długotrwałe stosowanie leku (ponad 8-12 tygodni) może spowodować uzależnienie. 

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na alprazolam lub inne benzodiazepiny, jaskrę, nużliwość mięśniową (miastenię), niewydolność płuc, schorzenia wątroby. Gdy przyjmujesz leki przeciwpadaczkowe, psychotropowe, przeciwhistaminowe, digoksynę, cimetydynę, antybiotyki makrolidowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Zomiren zamienniki
Zomiren zamiennik
Zomiren odpowiednik
Zomiren tańszy zamiennik
Zomiren czy działa
Zomiren opinia
Zomiren opinie
Zomiren ulotka
Zomiren skład
Zomiren dawkowanie
Zomiren przeciwwskazania
Zomiren cena
zaburzenia lękowe napięcie lęk napadowy drażliwość obawa poczucie niepewności oraz zagrożenia brak tchu reaktywność układu wegetatywnego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Zomiren

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Kinga
Ocena:
Lek pomógł mi poprawić ogólnie moje samopoczucie i już nie odczuwam lęków z niewyjaśnionych powodów. Jedyne co mi przeszkadzało, to senność podczas zażywania tabletek.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Zomiren

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach