40 767 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 699 produktów w 204 kategoriach

Nuraid II

Nuraid IINuraid II
(5 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: na recepte
Postać: kapsułki
Cena: 2268.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Nuraid II

NurAiD II, 180 kapsułek

NurAiD II jest preparatem wspomagającym system nerwowy, stosowany w celu wspomagania i przyspieszenia odzyskania pełnej sprawności u pacjentów po udarze mózgu.

Działanie:

Produkt zawiera specjalnie opracowany kompleks składników, które wyzwalają neurogenezę, synaptogenezę oraz wzrost aksonów, dzięki czemu przyczynia się do powstania gęstszej sieci neuronów oraz synaps. Odpowiednia formuła umożliwia nowym komórkom nerwowym łączenie się z sieciami dojrzałych neuronów, dzięki czemu szybciej podnoszone są funkcje neurofizyczne. Składniki leku znacząco wpływają na zmniejszenie fragmentacji DNA dotkniętego niedokrwieniem, przez co zmniejsza się także liczba komórek, które ulegają obumarciu. Zwiekszając przeżywalność komórek NurAID przyczynia się do zmniejszenia uszkodzeń pozostałych przez co zmniejsza obszar objęty udarem. Oprócz tego hamuje kaskadę apoptozy przez co zwiększa się prawdopodobieństwo przezycia neuronów i defragmentacji DNA. Poprzez takie działanie zostają poprawione funkcje nawigacji przestrzennej oraz pamięć. Oprócz tego wzrasta wydolność motoryczna pacjenta oraz wzrasta jego siła mięśniowa potrzebna przy odpowiedniej rehabilitacji.

Wskazania:

Preparat jest stosowany w leczeniu takich chorób jak:

- udar krwotoczny

- urazowe uszkodzenia mózgu

- choroby degeneracyjne

Nuraid II opinia
Nuraid II opinie
Nuraid II ulotka
Nuraid II skład
Nuraid II dawkowanie
Nuraid II przeciwwskazania
Nuraid II cena
Nuraid II zamienniki
Nuraid II zamiennik
Nuraid II odpowiednik
Nuraid II tańszy zamiennik
Nuraid II czy działa
udar wylew udar krwotoczny urazowe uszkodzenie mózgu choroby neurodegeneracyjne leczenie po udarze mózgu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Nuraid II

Dodano: 28 Luty 2018
Autor: kasiaR
Ocena:
Mama znajomej po 3 miesięcznej terapii - bardzo poprawiła spastyczność, motorykę i funkcje kognitywne. Zasadniczo tak jakby nie miała udaru.. preparat jest bardzo bezpieczny bo ziołowy - więc nie ma żądnych skutków ubocznych. Może jedynie pomóc ... chyba, że stan jest tak tragiczny, że już nic nie pomoże - tak jak w poniższych przypadkach..
Odpowiedź
Dodano: 19 Styczeń 2017
Autor: teresa
Ocena:
NIE POLECAM szkodzi mąż po podaniu dostał 2 udaru i zmarł szkoda wydanych pieniędzy na suplement efektów żadnych nie zdążył przyjąć całej dawki i co z resztą zrobić utylizacja
Odpowiedź
Dodano: 19 Styczeń 2017
Autor: teresa
Ocena:
niestety to nie jest lek a tylko suplement nie pomógł a wręcz zaszkodził nie polecam po 12 dniach brania mąż dostał drugiego udaru i po 3 tygodniach zmarł szkoda pieniędzy reszta do utylizacji NIE POLECAM
Odpowiedź
Dodano: 20 Styczeń 2017
Autor: Kasia
Pani Tereso proponuje sprzedac a nie wyrzucac..
Odpowiedź
Dodano: 12 Marzec 2016
Autor: Grażyna
Ocena:
Mąż jest po udarze bierze ten lek i bardzo powoli ale jednak jego stan się poprawia. To dobrze, bo przeżyłam koszmar.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Nuraid II

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 767 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 699 produktów w 204 kategoriach