43 019 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 812 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Trajenta

TrajentaTrajenta
(4 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 149.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Trajenta, 5 mg, tabletki powlekane, 30 szt
Działanie: wpływa na obniżenie poziomu cukru we krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Trajenta

Lek na receptę wskazany w leczeniu cukrzycy typu 2 u osób dorosłych, kiedy tej choroby nie można kontrolować we właściwy sposób za pomocą jednego leku przeciwcukrzycowego lub samej diety i ćwiczeń fizycznych.

Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować zarówno z posiłkiem jak i bez niego.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Zbyt niski poziom cukru we krwi, reakcje alergiczne, stany zapalne trzustki, zapalenie nosa lub gardła, kaszel.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza

Gdy masz uczulenie na lek.   Gdy przyjmujesz karbamazepinę, fenobarbital lub fenytoinę (leki te mogą być stosowane w leczeniu drgawek/padaczki lub przewlekłego bólu), ryfapmicynę (lek stosowany w leczeniu gruźlicy). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się przyjmowania leku Trajenta w okresie ciąży i karmienia piersią.

Trajenta przeciwwskazania
Trajenta cena
Trajenta zamienniki
Trajenta zamiennik
Trajenta odpowiednik
Trajenta tańszy zamiennik
Trajenta czy działa
Trajenta opinia
Trajenta opinie
Trajenta ulotka
Trajenta skład
Trajenta dawkowanie
cukrzyca lek na cukrzycę cukrzyca typu 2 cukrzyca dorosłych lek na cukrzycę u dorosłych lek na cukrzycę typu 2 cukrzyca typu II cukrzyca leczenie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Trajenta

Dodano: 23 Październik 2019
Autor: Teresa
Ocena:
Lek przepisał diabetolog w zamian za Forxigę, Obniża cukier ale mało skutecznie do poziomu 140-150 . Forxiga była skuteczniejsza. Dodatkowo nie miałam kłopotów z opuchlizną podudzi, stóp, Ale cukromocz na poziomie 2300 i gigantyczne obrzydliwe grzybice,Nie wiem czemu Forxiga jest refundowana.Grzybica powinna ją dyskwalifikować Teraz stosuję dodatkowo z Trajentą Spironol i nogi nadal opuchniete. Grzybica zniknęłła. Mam 65 lat. Leczę tez wspóistniejące nadciśnienie.
Odpowiedź
Dodano: 17 Czerwiec 2016
Autor: Sławek
Ocena:
Rewelacja. Nie mogłem przejść badań okresowych. Trajenta pozwoliła mi zbić cukier do 108 w dniu badań w ciągu 14 dni.
Odpowiedź
Dodano: 16 Wrzesień 2017
Autor: asd
żadna rewelacja.108 to jest dalej powyżej normy osiołku
Odpowiedź
Dodano: 23 Lipiec 2019
Autor: aQQ
a jak z portfelem? bo wiem, że też zbija z portfela :))
Odpowiedź

Dodaj opinię o Trajenta

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 019 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 812 produktów w 204 kategoriach