45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Thionerv 600

Thionerv 600, tabletki 30sztThionerv 600, tabletki 30szt
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: lek
Producent: SOLINEA
Postać: tabletki
Cena: 39.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Thionerv 600

Thionerv 600, tabletki 30szt

Thionerv 600 to lek, który zawiera odpowiedni kompleks składników przeznaczony dla stosowania u pacjentów, u których występują zaburzenia przewodnictwa nerwowego, chorych na cukrzycę lub z tendencją do niej, a także dla pacjentów z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów.

Działanie:

Właściwości preparatu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych oraz ich metabolizm. Zawiera kwas alfa-lipidowy, który jest silnym przeciwutleniaczem obniżającym stres oksydacyjny. Wykazuje działanie zmniejszające objawy polineuropatii cukrzycowej, do których zalicza się zaburzenia czucia kończyn,  swędzenie, uczucie pieczenia, mrowienie czy ich ból. Zawarty w preparacie kwas zwiększa wrażliwość komórek na wydzielaną insulinę, dzięki czemu działa ochronnie na neurony. Dodatkowo usprawnia transport krwi do nerwów obwodowych, przez co komórki nerwowe są lepiej dotlenione i poprawia się ich funkcjonowanie.

Wskazania:

Kurację preparatem zaleca się przy łagodzeniu objawów związanych z polineuropatią cukrzycową, przy uzupełnianiu diety zwłaszcza diabetyków w kwas alfa-lipidowy, a także przy zaburzeniach związanych z metabolizmem węglowodanów.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 tabletki w ciągu dnia popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Thionerv 600 opinia
Thionerv 600 opinie
Thionerv 600 ulotka
Thionerv 600 skład
Thionerv 600 dawkowanie
Thionerv 600 przeciwwskazania
Thionerv 600 cena
Thionerv 600 zamienniki
Thionerv 600 zamiennik
Thionerv 600 odpowiednik
Thionerv 600 tańszy zamiennik
Thionerv 600 czy działa
zaburzenia metabolizmu węglowodanów zaburzenia przewodnictwa nerwowego leki dla diabetyków polineuropatia cukrzycowa kwas alfa-lipidowy przewodnictwo nerwowe w cukrzycy
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy Tribulus Terrestis - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Thionerv 600

Dodaj opinię o Thionerv 600

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach