39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Thiogamma

ThiogammaThiogamma
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 68.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 600 mg, tabletki powlekane, 60 szt, Turbo-Set, roztwór do infuzji, 600 mg/50 ml, 1 fiolka, 600 mg, tabletki powlekane, 30 szt
Działanie: warunkuje prawidłowy metabolizm komórek nerwowych
Ulotka:

Opis i skład produktu Thiogamma

 

Lek stosowany w leczeniu zaburzenia czucia w polineuropatii cukrzycowej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu (alkohol osłabia działanie leku). Nie zaleca się podawania leku dzieciom poniżej 18 roku życia. Brak danych odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku w tej grupie pacjentów. Uwaga! Kwas alpha-liponowy może nasilać działanie leków przeciwcukrzycowych w związku z tym wskazana jest ścisła kontrola poziomu cukru (zwłaszcza na początku terapii). Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko uczucie ucisku w głowie, trudności w oddychaniu, odczyny alergiczne. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na kwas alfa-liponowy lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, Gdy przyjmujesz doustne leki przeciwcukrzycowe i/lub insulinę, cisplatynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią. Brak dostateczny badań odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Thiogamma ulotka
Thiogamma skład
Thiogamma dawkowanie
Thiogamma przeciwwskazania
Thiogamma cena
Thiogamma zamienniki
Thiogamma zamiennik
Thiogamma odpowiednik
Thiogamma tańszy zamiennik
Thiogamma czy działa
Thiogamma opinia
Thiogamma opinie
zaburzenia czucia przy cukrzycy uczucie mrowienia uczucie swędzenia osłabienie kończyn neuropatia autonomiczna cukrzyca leczenie cukrzycy polineuropatia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Thiogamma

Dodaj opinię o Thiogamma

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach