41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Posorutin

PosorutinPosorutin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 24.92 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: krople do oczu, (50 mg / 1 ml), 10 ml
Działanie: przeciwutleniające
Ulotka:

Opis i skład produktu Posorutin

 

Lek na receptę stosowany jako pomoc w leczeniu dolegliwości oczu trwających z podwyższoną przepuszczalnością i łamliwością naczyń włosowatych: w angiopatii cukrzycowej oraz w wylewach podspojówkowych w czasie cukrzycy.

Dawkowanie:

Do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny zdejmować je przed zakraplaniem leku i ponownie zakładać co najmniej 15 minut później.   Uwaga! Po otwarciu flakonu należy zużyć jego zawartość w ciągu 6 tygodni.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Sporadycznie reakcje uczuleniowe.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Brak danych dotyczących ewentualnego szkodliwego wpływu trokserutyny na płód.

Posorutin zamienniki
Posorutin zamiennik
Posorutin odpowiednik
Posorutin tańszy zamiennik
Posorutin czy działa
Posorutin opinia
Posorutin opinie
Posorutin skład
Posorutin cena
Posorutin ulotka
Posorutin dawkowanie
Posorutin przeciwwskazania
krople do oczu cukrzyca oczy choroby oczu oczy cukrzyka leczenie objawów cukrzycy objawy cukrzycy angiopatia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Posorutin

Dodaj opinię o Posorutin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach