39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Polhumin MIX-3

Polhumin MIX-3Polhumin MIX-3
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: zawiesina do wstrzykiwań
Cena: 97.23 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Polhumin MIX-3, zawiesina do wstrzykiwań, 300 j.m./ 3 ml, 5 wkładów
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Insulini injectio neutralis,humanum + Insulinum is
Działanie: obniża poziom cukru we krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Polhumin MIX-3

Lek na receptę przeznaczony w stanach cukrzycy wymagającej leczenia insuliną, niewymagającej intensywnej insulinoterapii (w tym cukrzyca ciężarnych).

Dawkowanie:

Podskórnie w okolice brzucha, pośladki, udo lub górną część ramienia. Należy zmieniać miejsca iniekcji, aby uniknąć zgrubień. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz indywidualnie dla każdego pacjenta.   Podczas leczenia należy regularnie oznaczać stężenie glukozy we krwi i w moczu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Często: miejscowe reakcje alergiczne, objawy w miejscu wstrzyknięcia (zaczerwienie, obrzęk, świąd, ból i krwiak w miejscu wstrzyknięcia). Niezbyt często: zanik lub przerosty tkanki podskórnej. Bardzo rzadko: reakcje nadwrażliwości.   Na początku leczenia insuliną, w czasie zmiany preparatu, w przypadku stresu lub nadmiernego wysiłku fizycznego - gdy występują duże wahania stężenia glukozy we krwi - może wystąpić upośledzenie zdolności do prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń będących w ruchu; należy kontrolować stężenie glukozy w czasie dłuższej podróży.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek.   Gdy przyjmujesz doustne leki przeciwcukrzycowe, inhibitory konwertazy angiotensyny, leki β-adrenolityczne, leki przeciwdepresyjne (inhibitory monoaminooksygenazy-IMAO), salicylany, estrogeny (w tym doustne środki antykoncepcyjne), związki litu, sympatykomimetyki, glikokortykosteroidy, fenytoinę, hormony tarczycy i tiazydowe leki moczopędne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.

Polhumin MIX-3 opinia
Polhumin MIX-3 opinie
Polhumin MIX-3 skład
Polhumin MIX-3 cena
Polhumin MIX-3 ulotka
Polhumin MIX-3 dawkowanie
Polhumin MIX-3 przeciwwskazania
Polhumin MIX-3 zamienniki
Polhumin MIX-3 zamiennik
Polhumin MIX-3 odpowiednik
Polhumin MIX-3 tańszy zamiennik
Polhumin MIX-3 czy działa
lek na cukrzycę cukrzyca typu 2 leczenie cukrzycy cukrzyca insulinozależna lek dla diabetyków cukrzyca zależna od insuliny cukrzyca ciężarnych cukrzyca
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Polhumin MIX-3

Dodano: 04 Kwiecień 2016
Autor: Sławek
Ocena:
Biorę od kilku lat i czuję się dobrze
Odpowiedź

Dodaj opinię o Polhumin MIX-3

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach