41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Nolvadex D

Nolvadex DNolvadex D
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 21.74 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 20 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Tamoxifeni citras
Działanie: antyestrogenowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Nolvadex D

 

Lek na receptę, który przeznaczony jest do stosowania u pacjentów z rakiem piersi, rakiem sutka u kobiet przed menopauzą i po niej. Sprawdza się rówież w leczeniu niektórych rodzajów niepłodności.

Dawkowanie:

Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Doustnie. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki  

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej są to: krwawienia z pochwy, swędzenie warg sromowych, uczucie uderzania gorąca do głowy, nudności, wymioty, zawroty głowy, zaczerwienienie skory twarzy, ból w miejscu guza, uszkodzenie wzroku, zmiany w obrazie krwi (zmniejszenie liczby białych krwinek). W czasie stosowania leku unikaj prowadzenia samochodu oraz obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na tamoksyfen. Gdy stwierdzono u Ciebie ryzyko żylnego zespołu zakrzepowo-zatorowego. Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe z grupy pochodnych kumaryny, inne leki przeciwnowotworowe, rifampicynę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią (U kobiet w wieku rozrodczym należy stosować skuteczną antykoncepcję niehormonalną).

Nolvadex D opinia
Nolvadex D opinie
Nolvadex D ulotka
Nolvadex D skład
Nolvadex D dawkowanie
Nolvadex D przeciwwskazania
Nolvadex D cena
Nolvadex D zamienniki
Nolvadex D zamiennik
Nolvadex D odpowiednik
Nolvadex D tańszy zamiennik
Nolvadex D czy działa
rak sutka rak piersi lek na niepłodnosć rak piersi po menopauzie lek na raka rak sutka u kobiet po menopauzie rak sutka przed menopauzą rak a menopauza
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Nolvadex D

Dodaj opinię o Nolvadex D

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach