43 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 888 produktów w 209 kategoriach

Neurovit

NeurovitNeurovit
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 17.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 100 szt, tabletki powlekane, import równoległy, 20 szt, tabletki powlekane, 20 szt
Działanie: uzupełnia niedobory witamin z grupy B
Ulotka:

Opis i skład produktu Neurovit

 

Lek na receptę przeznaczony do leczenia schorzeń w obrębie nerwów obwodowych różnego pochodzenia, takich jak polineuropatia, nerwoból i zapalenie nerwów obwodowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować podczas posiłku. Zaleca się przyjmowanie tabletek podczas posiłku (pokarm zwiększa wchłanianie witaminy B1). Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko występują niespecyficzne działania niepożądane takie jak nudności, ból głowy oraz zawroty głowy. Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy przyjmujesz inne leki. Jednoczesne podawanie witaminy B6 może zmniejszać skuteczność L-dopy (lek stosowany w chorobie Parkinsona). Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych, lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku nie jest zalecane w okresie ciąży i karmienia piersią.

Neurovit opinia
Neurovit opinie
Neurovit ulotka
Neurovit skład
Neurovit dawkowanie
Neurovit przeciwwskazania
Neurovit cena
Neurovit zamienniki
Neurovit zamiennik
Neurovit odpowiednik
Neurovit tańszy zamiennik
Neurovit czy działa
polineuropatia nerwy obwodowe zapalenie nerwów obwodowych. leczenie nerwobóli schorzenia nerwów obwodowych układ nerwowy leczenie bólu nerwoból
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Neurovit

Dodano: 31 Maj 2019
Autor: Barbara
Ocena:
Dlaczego i ten lek l Kosztuje 17.90 A na receptę która otrzymałam jest cena w aptece ponad 50zl?. Aż taka różnica?
Odpowiedź

Dodaj opinię o Neurovit

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 888 produktów w 209 kategoriach