44 116 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 889 produktów w 209 kategoriach

Antykontamin

AntykontaminAntykontamin
(41 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Postać: kapsułki
Ulotka:

Opis i skład produktu Antykontamin

Antykontamin naturalny kompleks przeciwgrzybiczy, 150 kapsułek po 100mg w plastykowym pudełku.

SKŁAD:

 • Helleborus caucasicuc – ciemiernik kaukaski korzenie i kłącze 50mg 
 • Herba Artemisia absinthim– bylica piołun ziele 5mg 
 • Herba Hypericum perforatum– dziurawiec zwyczajny ziele 5mg
 • Oleum Eugenia carophyllata – olej z pączków goździka 5mg
 • Semen Cucurbitae pepo – dynia zwyczajna pestki 5mg
 • Juglans nigra – zielone łupiny orzecha czarnego 5mg
 • Bulbus Allium sativum – czosnek pospolity cebule sproszkowane 5mg
 • Cortex Fraxinus mandschuricus – jesion mandżurski kora 5mg
 • Herba Chenopodium ambrosiodies –komosa piżmowe ziele 5mg
 • Herba Stellaria chamaejasme – gwiazdnica karłowe ziele 5mg
 • Cortex ailanthus altissima – bożodrzew gruczołowaty kora 5mg

SKŁAD CHEMICZNY:

Alkaloidy, saponiny steroidowe, glikozydy, flawonidy, kompleks lipo aktywnych substancji, polisacharydy, oleje tłuszczowe, witaminy C, D i E, kwas nikotynowy, antraglikozydy, kukurbitocjany, fitosterole, czerwony barwnik antranoidowy – hyperycyna, kasantony, seskwiterpeny, triterpeny, stigmasterol, askarydol, p-cymen, trójterpenty – kukurbitacyny, kwas fenolowy, oleje eteryczne: eugenol, izoeugenol, tujol, tujon, cham azulen, a wnim askarydol i p-cymen, karotenoidy, gorzkie laktozy seskwiterpenole, typu (alfa i beta kariofilen), laktony, typupeleolipów (m.in. arabsyna, arbina, karyfilina), terpeny, (alfa i beta – pinen), garbniki, kriofilina, eugenina, pochodna nafto chinonu – juglon, substancje śluzowe, żywice, limonen inne.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE:

 

WSKAZANIA:

Zaleca się zażywanie preparatu w następujących przypadkach:

przerost patologicznej flory bakteryjnej, pasożyty przewodu pokarmowego, glisty jelitowe, owsiki, inwazja ameb, czerwonka amebowa, bolesne wzdęcia, wrzody żołądka, dwunastnicy i jelit przewlekłe nieżyty, krwawienia żołądka i jelit, bóle brzucha, zgaga, odbijanie, zatrucia pokarmowe, owrzodzenie jelita grubego i odbytnicy, zaparcia, biegunka na tle bakteryjnym lub pasożytniczym, hemoroidy, niewydolność trzustki, dolegliwości wątroby, zastoiny żółci w woreczku i przewodach żółciowych.

Preparat działa odkażająco, ma silne działanie odrobaczające, antyseptyczne, ściągające, znieczulające, przeciwbiegunkowe. Produkt ma dużą aktywność wobec grzybów: CADIDA ALBICANS, ASPARGILLUS TRICHOPHYTON, EPIDERMOPHYTON, 

ameb: ENTAMOEBA HISTOIYTICA , 

bakterii beztlenowych: STAPHOLOCOCCUS AUREUS, STAPHYLOCOCCUS EPIDERMALIS – GRONKOWCOM, STREPOCOCCUS PYOGENES, STREPOCOCCUS AGALACTIAE – PACIORKOWCOM, LISTERIA MONOCYTOGENES, ENTEROCOCCUS FAECALIS – ENTEROKOKÓW,

pasożytów: ENTEROBIUS VERMICULARIS – OWSIKÓW, ASCARIS LUMBRICOIDES – GLISTY LUDZKIEJ, TAENIA SAGINATA – TASIEMIEC NIEUZBROJONEGO, TAENIA SOLIUM – TASIEMIEC UZBROJONEGO, ASCHELMINTHES, NEMATHELMINTHES – OBLEŃCÓW, GARDIA LAMBLIA, LAMBLIA INTESTINALIS – LAMBLII, DIGENEA, FASCIOLA – PRZYWAR, ANCYLOSTOMA DUODENALE – TĘGORYJCA DWUNASTNICY, TRICHOCEPHALUS TRICHIURUS – WŁOSOGŁÓWKI i innych patologicznych organizmów.

Produkt wzmaga wydzielanie żółci, w swym składzie zawiera flawonidy, które rozkurczają mięśnie gładkie dróg żółciowych, co umożliwia wyzbycie się glist, lamblii i przywar z woreczka i dróg żółciowych. Gorycze podnoszą wydzielanie soku żołądkowego i trzustkowego, rozszerzają drobne naczynia błony śluzowej, ułatwiając proces trawienia i przyswajania pokarmów. Znosi niestrawność, wzdęcia, bóle brzucha, biegunki na tle bakteryjnym oraz pasożytniczym. Garbniki katechino nowe mają działanie przeciwzapalnie i ściągające na błonę śluzową przewodu pokarmowego, uszczelniają ściany włośniczek, tym samym znoszą szkody wyrządzone przez pasożyty ASKARYDOL, JUGLON, KUKURBITACYNY porażają układ nerwowy pasożytów jelitowych (tasiemców, glist i owsików), co powoduje usunięcie ich z organizmu człowieka.

 

Substraty zawarte w  preparacie znoszą tęgoryjca dwunastnicy, owsiki i glisty. Produkt przywraca odpowiednią hemeostazę (równowagę kwasowo-zasadową) w organizmie, poprawia ogólną kondycję i odporność organizmu, tworzy negatywne do życia i rozwoju pasożytów środowisko, uniemożliwia ponowne zasiedlenie się i rozmnażanie pasożytów. Wszystkie składniki produktu mają działanie synergistyczne czyli wzajemnie się uzupełniają oraz wzmacniają swoje działanie.

UWAGI:

Na początku zażywania produktu mogą wyostrzyć się przewlekłe stany chorobowe i może wystąpić REAKCJA HERXEIMERA: jest to tymczasowa reakcja organizmu na substancje toksyczne usuwane z organizmu oraz powstaje w wyniku obumierania szkodliwych mikroorganizmów. Charakterystycznymi objawami są bóle stawów, reakcje ze strony układu trawiennego, zmiany dermatologiczne, nadmierne pocenie się, niemiły zapach ciała. Jest to prawidłowa reakcja organizmu,  która świadczy o właściwym taku oczyszczania, która powoli zacznie ustępować. W razie biegunki, skoków ciśnienia, bólów brzucha porcję produktu należy właściwie zmniejszać, by doczuczliwe reakcje ustąpiły. Mniejszą porcję zażywamy w ciągu 1-2 tygodni, po czym kontynuujemy według przepisu.

ZALECENIA SPECJALNE:

Aby zapobiec REAKCJI HERXEIMERA oraz wtórnej intoksykacji w wyniku obumierania szkodliwych mikroorganizmów w czasie leczenia, zaleca się zażywaź ENTEROSŻEL, który pochłonie w świetle przewodu pokarmowego wszystkie toksyny i obumarłe mikroorganizmy, a także usunie je z organizmu.

PRZECIWWSKAZANIA:

Ciąża, okres laktacji, indywidualna nietolerancja na komponenty preparatu, dzieci do 12 roku życia.

DAWKOWANIE:

Produkt należy zażywać raz w ciągu dnia, tuż przed snem, popić szklanką wody. Zażywamy 1 kapsułkę systematycznie przez 7 dni, co 7 dni zwiększamy porcję o 1 kapsułkę, aż do 6 kapsułek w ciągu dnia. Przez cały okres leczenie należy utrzymać dawkę na maksymalnym poziomie. Leczenie trwa 6 tygodni, w razie potrzeb kurację można przedłużyć, maksymalnie do 3 miesięcy, po czym należy robić 1-2 miesięczną przerwę, po czym powtarzamy leczenie, zaczynając od początkowej porcji.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym słoiku. Najlepiej spożyć przed terminem podanym na opakowaniu.

Antykontamin opinia
Antykontamin opinie
Antykontamin ulotka
Antykontamin skład
Antykontamin dawkowanie
Antykontamin przeciwwskazania
Antykontamin cena
Antykontamin zamienniki
Antykontamin zamiennik
Antykontamin odpowiednik
Antykontamin tańszy zamiennik
Antykontamin czy działa
preparat na pasożyty preparat przeciwgrzybiczy preparat odrobaczający preparat odkażający preparat na biegunkę
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Antykontamin

Dodano: 29 Wrzesień 2020
Autor: Basia
Ocena:
Jestem po kuracji, skończyły się bóle trzustki i wzdęcia . Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź
Dodano: 05 Sierpień 2020
Autor: BEATA.
Ocena:
Biorę kontamin od miesiąca po 1 tabletce na noc , nic się nie dzieje czuje się znakomicie.. Miód się je mała łyżeczką a nie łyżka...
Odpowiedź
Dodano: 29 Czerwiec 2020
Autor: Justyna
Ocena:
Ja kupiłam oryginalny rosyjski i jest dobrze. Częściej chodzę do ubikacji, ale nie jest to problem. Może trzeba UWAŻAĆ NA PODRÓBKI, bo na Allegro są teraz dwa rożne opakowania "polskiego" antykontaminu. Nikt nie produkuje tej samej rzeczy w dwóch różnych opakowaniach, a na allegro można takie coś zaobserwować, dlatego moim zdaniem lepiej kupić oryginalny rosyjski.
Odpowiedź
Dodano: 31 Maj 2020
Autor: Jagoda
Ocena:
tabletki pomagają w opróżnieniu portfela, ludzie łatwo dają się nabrać.
Odpowiedź
Dodano: 29 Grudzień 2019
Autor: Lena
Ocena:
to moje drugie podejscie do kontamiu. Biore tydzien I mam oprocz biegunki lub bardzo luznych stolcow , bole dolu brzucha przez caly czas. Czuje sie zmeczona. Oprocz tego okropne poty nocne.
Odpowiedź
Dodano: 07 Luty 2020
Autor: Monika
Przecież trzeba odprowadzać toksyny, dlatego takie kwiatki wychodza,
Odpowiedź
Dodano: 28 Marzec 2020
Autor: Ola
I jak obecnie? Przeszło? Ja się zastanawiam nad kuracja ale właśnie obawiam się mocnej reakcji hexa
Odpowiedź
Dodano: 27 Wrzesień 2019
Autor: Joanna
Ocena:
Ja biore już drugi raz, ale tym razem kupiłam Ruski. Na Polskim miałam straszne biegunki i wymiotowałam, a po Ruskim mam świetne wyniki biorezonansu i świetnie sie czuję. Skóra mi się poprawiła i mam dużo energi. Terapełtka mówi, że nie ma juz robaków, ale terapię skończę żeby dotruć co się w miedzy czasie wykluje. Polecam
Odpowiedź
Dodano: 15 Lipiec 2020
Autor: Beata
jak Pani kupowała ten ruski ?
Odpowiedź
Dodano: 21 Wrzesień 2019
Autor: Ania
Ocena:
Świetny preparat oczyszczający organizm z pasożytów i toksyn. Jednak żeby kuracja była skuteczna i bezpieczna trzeba zacząć od jednej tabletki przez tydzień (a nie czterech ! ) trzeba zrezygnować całkowicie że słodyczy(bo tym żywią się pasożyty oraz grzyby) oraz alkoholu i nie przejadać się. Jeśli ktoś nie zamierza tego "reżimu" zastosować niech nie zabiera się za kurację i nie wypisuje potem bzdur.
Odpowiedź
Dodano: 16 Marzec 2020
Autor: Basia
Witam, przymierzam się do tego preparatu. Czy oprócz odstawienia cukrów (słodyczy) i alkoholu trzeba też odstawić wzystko co pszenne i nabiał? Słodyczy, cukru i czegokolwiek z nim związane, alko nie spożywamy od 3,5 miesiąca- to nie problem, wszystjiego co zbjalej mąki unikam, ale nie jestwm w stanie calkowicie odstawić jak i nabialu.
Odpowiedź
Dodano: 07 Luty 2019
Autor: Krynia
Ocena:
Biorę antykontamin dawkę 2 rano.na noc. MAM B.b. luźne stolice.Nie mogę nigdzie wychodzić, ponieważ tak mnie czyści.Czy też macie takie objawy ? Czy trzeba przerwać czy kontynuować .... żeby nie nabawić się czegoś złego ? I popsuć sobie jelita.
Odpowiedź
Dodano: 23 Luty 2019
Autor: ewa
mam to samo, aż chudne od tych biegunek, nie wiem co dalej czy to brać nadal, co zaradzić
Odpowiedź
Dodano: 06 Marzec 2019
Autor: Ewa
Absolutnie nie przerywać. Te objawy wystąpią Zrezygnowac z cukru oraz miesa i wedlin. Stosowac Enterosgel ktory pomaga usuwac toksyny.
Odpowiedź
Dodano: 15 Marzec 2019
Autor: waldek
Polecam probiotyk.
Odpowiedź
Dodano: 29 Kwiecień 2019
Autor: Bożena
A gdzie konkretnie kupujesz ja też bym chciała na gronkowca a u syna na glizdy może zadzwonisz
Odpowiedź
Dodano: 11 Luty 2020
Autor: Jacek
Jesli dostajesz biegunek to powinnas obnizyc dawke np. jesli bierzesz trzy to na tydzien zmniejsz do dwuch az organizm sie przyzwyczai.
Odpowiedź
Dodano: 23 Maj 2020
Autor: KAsia
antykontamin koniecznie połącz z weglem aktywnym do Twojej wagi albo enerosgelem
Odpowiedź
Dodano: 26 Październik 2018
Autor: aga
Ocena:
Cala rodzina go stosowala gdy u syna wykryto lamblie Polecam poprawa odporności i skuteczny na pasożyty.Znajomej poleciłam i pozbyli się glist u dziecka
Odpowiedź
Dodano: 19 Sierpień 2020
Autor: Bogusia
Po jakim czasie stosowania?
Odpowiedź
Dodano: 15 Październik 2018
Autor: .
Ocena:
Witam. Antykontamine stosowałem już 3 razy nigdy nie miałem wielkich problemów, jest kilka warunków które trzeba spełnić 1.stosować z enteros żelem, 2. nie jeść nie stosować cukru dużych ilości, 3. nie jeść toksyn oraz nie jeść przetworzonego jedzenia. 4. jesc jak najzdrowiej, 5.cwiczenia, kardio 5 min dziennie, 6. jak naj mniej stresu, 6. pic duze ilosci wody, woda jest bardzo wazna, nie ze nie moge tylko pic dalej jak najwiecej. Minimum 2,5-3litry wody. Antykontamina w wiekszości wyminienowych wyżej przypadków powinna być stosowana wg zalecen terapeuty/lekarza/specjalisty oraz stosowanie sie do istrukcji obslugi. Oraz stosowanie w tak zlozonych przupadkach minimum 2-3 miesiace.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Antykontamin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 116 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 889 produktów w 209 kategoriach