41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Neulasta

NeulastaNeulasta
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Dostępne dawki: 6mg/0,6ml, roztwór do wstrzykiwań, 1 ampułko-strzykawka.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Pegfilgrastim
Działanie: zwiększa liczbę granulocytów
Ulotka:

Opis i skład produktu Neulasta

 

Lek na receptę,który stosuje się aby skrócić czas trwania neutropenii ( niedobór ważnych komórek obronnych krwi- granulocytów obojętnochłonnych) i częstości występowania neutropenii z gorączką u pacjentów leczonych chemioterapią cytotoksyczną z powodu choroby nowotworowej (z wyjątkiem przewlekłej białaczki szpikowej i zespołów mielodysplastycznych).

Dawkowanie:

Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Leczenie preparatem powinno być wdrożone i nadzorowane przez lekarzy z doświadczeniem w dziedzinie onkologii lub hematologii. Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Możliwe skutki uboczne:

Bóle kości, ból w miejscu wstrzyknięcia, ból w klatce piersiowej (niezwiązany z chorobą serca), ból głowy, bóle stawów, mięśni, grzbietu, kończyn i szyi oraz innych części układu kostno-mięśniowego, reakcje uczuleniowe: wysypka skórna, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, duszność i obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, nudności.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na pegfilgrastim, filgrastim, białka pochodzące z Escherichia coli lub którąkolwiek substancję pomocniczą, byłeś lub masz być poddany chemioterapii. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią.

Neulasta opinia
Neulasta opinie
Neulasta ulotka
Neulasta skład
Neulasta dawkowanie
Neulasta przeciwwskazania
Neulasta cena
Neulasta zamienniki
Neulasta zamiennik
Neulasta odpowiednik
Neulasta tańszy zamiennik
Neulasta czy działa
chemioterapia choroba nowotworowa neutropenia leczenie neutropenii chemioterapia cytotoksyczna lek na neutropenię komórki obronne krwi rak
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Neulasta

Dodano: 18 Sierpień 2016
Autor: Alina
Ocena:
Ten lek to porażka, drenowanie kieszeni pacjenta. Dobroczynne działanie żadne a skutki uboczne to masakra. Brałam, kontrolowałam skutki (badania laboratoryjne) straciłam pieniądze i zdrowie. Potem dostałam zamiennik nivestim. Działanie takie samo, skutki uboczne jeszcze intensywniejsze. Odradzam.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Neulasta

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach