45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Mobemid

MobemidMobemid
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 17.15 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 150 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Moclobemidum
Działanie: przeciwdepresyjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Mobemid

Lek na receptę wskazany w leczeniu zaburzeń depresyjnych oraz fobii społecznych.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecane jest przyjmowanie leku po posiłkach w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa interakcji z tyraminą. Do produktów o dużej zawartości tyraminy należą: ryby wędzone, niektóre gatunki sera, czekolada, wino, piwo, produkty drożdżowe, soja. Podczas leczenia należy unikać tych pokarmów. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci.  

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia snu, niepokój, pobudzenie ruchowe, drażliwość, ból i zawroty głowy, zaburzenia czucia, uczucie suchości w jamie ustnej, zaburzenia widzenia, dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (nudności, pieczenie przełyku, biegunka, zaparcia), skórne reakcje alergiczne (wysypka, świąd pokrzywka, rumień). Rzadko obserwuje się zaburzenia świadomości, które ustępują szybko po zaprzestaniu podawania leku. W początkowym okresie leczenia należy zachować ostrożność przy prowadzeniu pojazdów.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na moklobemid, nadczynność tarczycy, miewasz myśli samobójcze. Gdy przyjmujesz selegilinę, klomipraminę,  petydynę,  preparaty zawierające dekstrometorfan, narkotyczne leki przeciwbólowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży lek może być stosowany jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Lekarz musi rozważyć ryzyko ewentualnego oddziaływania leku na dziecko i korzyści z leczenia prowadzonego w okresie karmienia piersią.

Mobemid skład
Mobemid ulotka
Mobemid dawkowanie
Mobemid przeciwwskazania
Mobemid zamienniki
Mobemid zamiennik
Mobemid odpowiednik
Mobemid tańszy zamiennik
Mobemid czy działa
Mobemid opinia
Mobemid opinie
Mobemid cena
fobie społeczne tabletki przeciwdepresyjne depresja zaburzenia depresyjne leczenie depresji lek na depresję napady depresji antydepresanty
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy na sen - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Mobemid

Dodano: 10 Lipiec 2015
Autor: Arnika
Ocena:
Nie będę pisać dużo - lek działa, cena mi odpowiada i ogólnie jestem z niego zadowolona.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Mobemid

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach