43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Milgamma 100

Milgamma 100Milgamma 100
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: drażetki
Cena: 45.19 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: drażetki, 30 szt.,
Działanie: uzupełnia niedobory witamin z grupy B
Ulotka:

Opis i skład produktu Milgamma 100

Lek na receptę stosowany w leczeniu chorób układu nerwowego wywołanych przez niedoborem witaminy B1 i B6.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Lek jest na ogół dobrze tolerowany. Rzadko występują neuropatie obwodowe (po długotrwałym stosowaniu dużych dawek). Natomiast reakcje nadwrażliwości (wykwity skórne, pokrzywka, nadwrażliwość na światło, reakcje anafilaktyczne) bardzo rzadko. Wystąpienie reakcji nadwrażliwość jest wskazaniem do dostawienia leku. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na witaminy z grupy B lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, rzadko występującą nietolerancję fruktozy, zespół złego wchłaniania glukozy i galaktozy lub niedobór sacharazy-izomaltazy.   Gdy przyjmujesz lewodopę, izoniazyd, penicylaminę, cykloserynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie w ciąży i okresie karmienia piersią ograniczone jest do przypadków, gdy ewentualne korzyści wynikające ze stosowania leku przewyższają potencjalne ryzyko.

Milgamma 100 odpowiednik
Milgamma 100 tańszy zamiennik
Milgamma 100 czy działa
Milgamma 100 opinie
Milgamma 100 opinia
Milgamma 100 cena
Milgamma 100 skład
Milgamma 100 ulotka
Milgamma 100 dawkowanie
Milgamma 100 przeciwwskazania
Milgamma 100 zamienniki
Milgamma 100 zamiennik
choroby układu nerwowego choroba układu nerwowego niedobór witamin niedobór witaminy B1 niedobór witaminy B6 leczenie niedoboru witamin niedobór witaminy B1 i B6 witaminy z grupy B
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Milgamma 100

Dodano: 23 Wrzesień 2019
Autor: Piotr
Ocena:
Bardzo dobry lek Mnie pomógł jak żaden inny Polecam w 100%...
Odpowiedź
Dodano: 14 Sierpień 2018
Autor: Paweł
Ocena:
Biorę 2 miesiące - trochę jest lepiej , rewelacji nie ma . Pozostaje wiara ,,, że "bóg" pomoże a może PIS - bo kosztuje w aptece 53 zł
Odpowiedź

Dodaj opinię o Milgamma 100

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach