39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Levetiracetam Apotex

Levetiracetam ApotexLevetiracetam Apotex
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 79.70 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 500 mg, tabletki powlekane, 50 szt., 750 mg, tabletki powlekane, 50 szt., 250 mg, tabletki powlekane, 50 szt., 1000 mg, tabletki powlekane, 50 szt.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Levetiracetamum
Działanie: przeciwpadaczkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Levetiracetam Apotex

Lek na receptę jako jedyny wskazany dla osób w wieku już od 16 lat w leczeniu nowo zdiagnozowanej padaczki, napadów częściowych lub częściowych wtórnie uogólnionych. Przeznaczony dla osób, które przyjmują inne leki przeciwpadaczkowe w leczeniu:

- napadów częściowych wtórnie uogólnionych lub bez wtórnego uogólnienia dla dzieci od 1 miesiąca życia

- napadów mioklonicznych u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat cierpiących na młodzieńcza padaczkę miokloniczną

- napadów toniczno-klonicznych pierwotnie uogólnionych u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 roku życia z idiopatyczną padaczką uogólnioną

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki można przyjmowaćz posiłkiem lub bez posiłku.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: senność, astenia/zmęczenie Często: infekcje, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła, trombocytopenia, jadłowstręt, zmniejszenie masy ciała, pobudzenie ruchowe, depresja, chwiejność emocjonalna, zmiany nastroju, wrogość/agresywność, bezsenność, nerwowość/drażliwość, zaburzenia osobowości, zaburzenia myślenia, niepamięć, drgawki, zawroty głowy, bóle głowy, hiperkinezja, drżenie, zaburzenia równowagi, zaburzenia koncentracji, zaburzenia pamięci, podwójne widzenie, zamglone widzenie, zawroty głowy, nasilenie kaszlu, ból brzucha, biegunka, dyspepsja, nudności, wymioty, wysypka, wyprysk, świąd, ból mięśniowy, przypadkowe urazy. Lek Levetiracetam Apotex może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania jakichkolwiek narzędzi lub maszyn (stosowanie tego leku może powodować senność). Jest to bardziej prawdopodobne na początku leczenia lub po zwiększeniu dawki leku. Nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, dopóki nie jest znany wpływ leku na zdolność do wykonywania tych czynności.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na lewetyracetam lub na którykolwiek składnik leku Levetiracetam Apotex, zaburzenia czynności nerek, depresję. Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Lek Levetiracetam Apotex nie powinien być stosowany w ciąż, jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne. Podczas leczenia nie zaleca się karmienia piersią.

Levetiracetam Apotex skład
Levetiracetam Apotex ulotka
Levetiracetam Apotex dawkowanie
Levetiracetam Apotex przeciwwskazania
Levetiracetam Apotex zamienniki
Levetiracetam Apotex zamiennik
Levetiracetam Apotex odpowiednik
Levetiracetam Apotex tańszy zamiennik
Levetiracetam Apotex czy działa
Levetiracetam Apotex opinia
Levetiracetam Apotex opinie
Levetiracetam Apotex cena
padaczka leczenie padaczki padaczka miokloniczna leczenie padaczki u dzieci atak padaczki padaczka idiopatyczna padaczka u dzieci czym leczyć padaczkę
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Levetiracetam Apotex

Dodaj opinię o Levetiracetam Apotex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach