41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Levetiracetam Actavis

Levetiracetam ActavisLevetiracetam Actavis
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 21.31 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 500 mg, tabletki powlekane, 50 szt., 1000 mg, tabletki powlekane, 50 szt., 750 mg, tabletki powlekane,100 szt., 750 mg, tabletki powlekane, 50 szt., 250 mg, tabletki powlekane, 100 szt., 1000 mg, tabletki powlekane,100 szt., 500 mg, tabletki powlekane,100 szt., 250 mg, tabletki powlekane, 50 szt.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Levetiracetamum
Działanie: przeciwpadaczkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Levetiracetam Actavis

Lek na receptę jako jedyny wskazany dla osób w wieku już od 16 lat w leczeniu nowo zdiagnozowanej padaczki, napadów częściowych lub częściowych wtórnie uogólnionych. Przeznaczony dla osób, które przyjmują inne leki przeciwpadaczkowe w leczeniu:

- napadów częściowych wtórnie uogólnionych lub bez wtórnego uogólnienia dla dzieci od 1 miesiąca życia

- napadów mioklonicznych u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat cierpiących na młodzieńcza padaczkę miokloniczną

- napadów toniczno-klonicznych pierwotnie uogólnionych u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 roku życia z idiopatyczną padaczką uogólnioną

Dawkowanie:

Doustanie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki należy połykać w całości, niezależnie od posiłku, popijając obfitą ilością wody. 

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: senność, astenia/zmęczenie Często: infekcje, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła, trombocytopenia, jadłowstręt, zmniejszenie masy ciała, pobudzenie ruchowe, depresja, chwiejność emocjonalna, zmiany nastroju, wrogość/agresywność, bezsenność, nerwowość/drażliwość, zaburzenia osobowości, zaburzenia myślenia, niepamięć, drgawki, zawroty głowy, bóle głowy, hiperkinezja, drżenie, zaburzenia równowagi, zaburzenia koncentracji, zaburzenia pamięci, podwójne widzenie, zamglone widzenie, zawroty głowy, nasilenie kaszlu, ból brzucha, biegunka, dyspepsja, nudności, wymioty, wysypka, wyprysk, świąd, ból mięśniowy, przypadkowe urazy. Lek Levetiracetam Actavis może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania jakichkolwiek narzędzi lub maszyn (stosowanie tego leku może powodować senność). Jest to bardziej prawdopodobne na początku leczenia lub po zwiększeniu dawki leku. Nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, dopóki nie jest znany wpływ leku na zdolność do wykonywania tych czynności.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na lewetyracetam lub na którykolwiek składnik leku Levetiracetam Actavis, zaburzenia czynności nerek, depresję. Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Lek Levetiracetam Actavis nie powinien być stosowany w ciąż, jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne. Podczas leczenia nie zaleca się karmienia piersią.

Levetiracetam Actavis opinia
Levetiracetam Actavis opinie
Levetiracetam Actavis cena
Levetiracetam Actavis ulotka
Levetiracetam Actavis skład
Levetiracetam Actavis dawkowanie
Levetiracetam Actavis przeciwwskazania
Levetiracetam Actavis zamienniki
Levetiracetam Actavis zamiennik
Levetiracetam Actavis odpowiednik
Levetiracetam Actavis tańszy zamiennik
Levetiracetam Actavis czy działa
lek na padaczkę leczenie padaczki napady padaczkowe leczenie padaczki u dzieci atak padaczki ataki padaczki padaczka idiopatyczna padaczka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Levetiracetam Actavis

Dodaj opinię o Levetiracetam Actavis

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach