41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Lanvis

LanvisLanvis
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 741.88 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 40 mg, 25 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Tioguaninum
Działanie: przeciwnowotworowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Lanvis

Lek wydawany na receptę stosowany do leczenia ostrej białaczki, szczególnie ostrej białaczki szpikowej i ostrej białaczki limfoblastycznej. Preparat ma swoje zastosowanie również w leczeniu przewlekłej białaczki szpikowej. W większości przypadków w skojarzeniu z innymi cytostatykami w czasie chemioterapii.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Leczenie preparatem powinno się odbywać wyłącznie pod nadzorem lekarza doświadczonego w dziedzinie onkohematologii.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia hematologiczne, nudności, wymioty, zapalenie błon śluzowych przewodu pokarmowego i biegunki, martwica i pęknięcie jelit, zaburzenia funkcji wątroby, zakrzepica żył wątrobowych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na tioguaninę lub pozostałe składniki preparatu, choroby  wątroby i/lub nerek. Gdy przyjmujesz busulfan, olsalazynę, mesalazynę lub sulfasalazynę. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży jest dopuszczalne jedynie w sytuacji,gdy jego zastosowanie u matki jest bezwzględnie konieczne. Kobiety przyjmujące preparat nie powinny karmić piersią.

Lanvis opinia
Lanvis opinie
Lanvis ulotka
Lanvis skład
Lanvis dawkowanie
Lanvis przeciwwskazania
Lanvis cena
Lanvis zamienniki
Lanvis zamiennik
Lanvis odpowiednik
Lanvis tańszy zamiennik
Lanvis czy działa
chemioterapia rak krwi białaczka białaczka szpikowa ostra białaczka limfoblastyczna ostra białaczka lek przeciwnowotworowy na raka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Lanvis

Dodaj opinię o Lanvis

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach