41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

KETO-DIASTIX

Testy paskowe KETO-DIASTIX 50 sztukTesty paskowe KETO-DIASTIX 50 sztuk
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: BAYER OTC
Postać: test
Cena: 17.50 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu KETO-DIASTIX

Testy paskowe KETO-DIASTIX 50 sztuk

Testy paskowe KETO-DIASTIX sa  polecane  do sprawdzania  obecności i stężenia glukozy oraz ciał ketonowych (kwasu acetooctowego) w moczu, służą do samodzielnego używania przez osoby chore na cukrzycę oraz przez wykwalifikowany personel medyczny.

Działanie

KETO-DIASTIX są wyjątkowe  w stosunku do glukozy i ciał ketonowych w moczu. Kwas acetooctowy, ogólnie znany jako ciała ketonowe, może pojawić w moczu osoby chorej na cukrzycę. Pola testowe znajdujące się na pasku KETO-DIASTIX, po zanurzeniu go w próbce moczu, zmienia kolor w zależności od ilości glukozy i ciał ketonowych. Badania zrobione za pomocą pasków testowych KETO-DIASTIX może być sygnałem do zmiany sposobów odżywiania i leczenia osoby z cukrzycą. Przeprowadzając test trzeba zastosowac się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Wskazania

KETO-DIASTIX polecane sa do stosowania: 

  • podczas przeziębienia, grypy, zakażenia lub innej choroby.
  • w czasie odczuwania oznak wysokiego stężenia cukru we krwi (powyżej 240 mg/dl lub 13,3 mmol/l) oraz gdy wynik oznaczonego stężenia glukozy przekroczy wartość ustaloną przez lekarza.
  • w narażeniu na stres (np. w domu, w szkole, w pracy lub na wakacjach)
  • systematycznego w czasie ciąży oraz w terminach zalecanych przez lekarza.

Stosowanie

Wyniki otrzymywane są przez porównanie zabarwienia paska z polami barwnymi znajdującymi się na butelce. Pola barwne pokazują nominalną wartość; wartość rzeczywista będzie w granicach wartości nominalnej.

Glukoza: Wyniki  jako negatywne lub w różnym stopniu pozytywne w zależności od poziomu glukozy w moczu. Pola barwne oznaczone są jako negatywne oraz odpowiadają zawartości glukozy 100 mg/dl (5,5 mmol/l), 250 mg/dl (14 mmol/l), 500 mg/dl (28 mmol/l), 1000 mg/dl (56 mmol/l), 2000 mg/dl (111 mmol/l) lub więcej.

Ciała ketonowe: Wyniki jako negatywne lub w różnym stopniu pozytywne w zależności od poziomu ciał ketonowych w moczu. Pola barwne oznaczone są jako negatywne oraz odpowiadające zawartości ciał ketonowych w ilościach śladowych (5 mg/dl lub 0,5 mmol/l), niewielkich (15 mg/dl lub 1,5 mmol/l), średnich (40 mg/dl lub 4 mmol/l), wysokich (80-160 mg/dl lub 8-16 mmol/l).

KETO-DIASTIX opinia
KETO-DIASTIX opinie
KETO-DIASTIX ulotka
KETO-DIASTIX skład
KETO-DIASTIX dawkowanie
KETO-DIASTIX przeciwwskazania
KETO-DIASTIX cena
keto-diastix test paskowy
keto-diastix®
KETO-DIASTIX zamienniki
KETO-DIASTIX zamiennik
KETO-DIASTIX odpowiednik
KETO-DIASTIX tańszy zamiennik
KETO-DIASTIX czy działa
test glukozowy paski testowe na glukozę oznaczanie poziomu glukozy glukoza w moczu PASKI TESTOWE cukrzyca poziom glukozy klukoza w moczu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o KETO-DIASTIX

Dodano: 08 Grudzień 2015
Autor: Wojciech
Ocena:
Jestem cukrzykiem i keto-diastix test paskowy to moja niemal codzienność, pomaga mi samodzielnie kontrolować poziom cukru, ma dobre i wygodne zastosowanie i jest miarodajny.
Odpowiedź

Dodaj opinię o KETO-DIASTIX

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach