41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Insuman Basal

Insuman BasalInsuman Basal
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: zawiesina do wstrzykiwań
Cena: 102.71 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: SoloStar, 300jm/3ml, zawiesina do wstrzykiwań, 5 wstrzyknięć, 300 j.m. / 3 ml, iniekcje, 5 wkładów, Aventis
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Insulinum isophanum humanum
Działanie: obniża poziom cukru we krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Insuman Basal

Lek na receptę przeznaczony w leczeniu cukrzycy, która wymaga podawania insuliny.

Dawkowanie:

Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat wstrzykuje się podskórnie. Zaleca się za każdym razem zmianę miejsca wstrzyknięcia. Nie masować miejsca wstrzyknięcia. Insulinę przechowywaną w lodówce należy wyjąść na godzinę przed podaniem w celu ogrzania do temperatury pokojowej.

Możliwe skutki uboczne:

Niedocukrzenie, reakcje w miejscu wstrzyknięcia (ból, świąd, obrzęk, rumień, zapalenie, niezbyt często - pokrzywka). W miejscu wstrzyknięcia może wystąpić zanik tkanki tłuszczowej (regularna zmiana miejsca podania leku może zapobiec lub zmniejszyć występowanie tej reakcji), zatrzymanie sodu i obrzęki. W trakcie stosowania preparatu mogą pojawić się zaburzenia widzenia. Preparat może spowodować reakcje nadwrażliwości. Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na insulinę lub pozostałe składniki preparatu, choroby nerek i/lub wątroby. Gdy przyjmujesz inne insuliny, doustne leki przeciwcukrzycowe, doustne środki antykoncepcyjne, glikokortykosteroidy lub hormony tarczycy, danazol, ritodrynę, salbutamol, terbutalinę, salicylany, sulfonamidy, leki przeciwdepresyjne (inhibitory MAO), niektóre inhibitory konwertazy angiotensyny (kaptopril, enalapril), β-adrenolityki, oktreotyd lub alkohol. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ostrożnie stosować u kobiet w ciąży. Preparat może być stosowany w okresie karmienia piersią.

Insuman Basal czy działa
Insuman Basal opinia
Insuman Basal opinie
Insuman Basal dawkowanie
Insuman Basal przeciwwskazania
Insuman Basal skład
Insuman Basal cena
Insuman Basal ulotka
Insuman Basal zamienniki
Insuman Basal zamiennik
Insuman Basal odpowiednik
Insuman Basal tańszy zamiennik
cukrzyca metabolizm lek na cukrzycę leczenie cukrzycy poziom cukru insulina diabetyka cukrzyca insulinozależna
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Insuman Basal

Dodaj opinię o Insuman Basal

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach