41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Glandex

GlandexGlandex
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 99.21 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Glandex, 25 mg, tabletki powlekane, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Exemestanum
Działanie: przeciwnowotworowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Glandex

Lek na receptę stosowanu w celu uzupełnienia kuracji raka piersi u kobiet po menopauzie w przypadku inwazyjnego wczesnego raka piersi, w którego komórkach wykryto obecność receptorów estrogenowych, po 2-3 latach początkowego leczenia uzupełniającego tamoksyfenem. Odpowiedni także dla terapii przypadków zaawansowanego raka piersi u kobiet w okresie naturalnego lub wywołanego leczeniem stanu po menopauzie, u których choroba uległa postępowi mimo podawania antyestrogenów.  

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować po posiłku, o tej samej porze każdego dnia.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: bezsenność, bóle głowy, uderzenia gorąca, nudności, zwiększona potliwość, bóle stawów i bóle mięśniowo-szkieletowe, uczucie zmęczenia. Często: jadłowstręt, depresja, zawroty głowy, zespół cieśni kanału nadgarstka, bóle brzucha, wymioty, zaparcia, depresja, biegunka, wysypka, łysienie, osteoporoza, złamania, ból, obrzęki obwodowe. Niezbyt często: senność, osłabienie.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: senność, ospałość, astenia i zawroty głowy może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników preparatu, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, osteoporozę.   Gdy przyjmujesz ryfampicynę (antybiotyk), karbamazepinę lub fenytoinę (leki przeciwdrgawkowe stosowane w leczeniu padaczki), preparaty zawierające ziele dziurawca. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie i ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży ani w okresie karmienia piersią.

Glandex zamienniki
Glandex zamiennik
Glandex odpowiednik
Glandex tańszy zamiennik
Glandex czy działa
Glandex opinia
Glandex opinie
Glandex ulotka
Glandex skład
Glandex dawkowanie
Glandex przeciwwskazania
Glandex cena
leczenie nowotworu piersi rak u kobiet po menopauzie rak piersi po menopauzie jak zwalczyć raka piersi jak się leczy raka piersi leczenie raka piersi u kobiet po menopauzie lek na raka piersi u kobiet po menopauzie nowotwór piersi u kobiet po menopauzie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Glandex

Dodaj opinię o Glandex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach