40 991 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 753 produktów w 204 kategoriach

Glandex

GlandexGlandex
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 99.21 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Glandex, 25 mg, tabletki powlekane, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Exemestanum
Działanie: przeciwnowotworowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Glandex

Lek na receptę stosowanu w celu uzupełnienia kuracji raka piersi u kobiet po menopauzie w przypadku inwazyjnego wczesnego raka piersi, w którego komórkach wykryto obecność receptorów estrogenowych, po 2-3 latach początkowego leczenia uzupełniającego tamoksyfenem. Odpowiedni także dla terapii przypadków zaawansowanego raka piersi u kobiet w okresie naturalnego lub wywołanego leczeniem stanu po menopauzie, u których choroba uległa postępowi mimo podawania antyestrogenów.  

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować po posiłku, o tej samej porze każdego dnia.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: bezsenność, bóle głowy, uderzenia gorąca, nudności, zwiększona potliwość, bóle stawów i bóle mięśniowo-szkieletowe, uczucie zmęczenia. Często: jadłowstręt, depresja, zawroty głowy, zespół cieśni kanału nadgarstka, bóle brzucha, wymioty, zaparcia, depresja, biegunka, wysypka, łysienie, osteoporoza, złamania, ból, obrzęki obwodowe. Niezbyt często: senność, osłabienie.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: senność, ospałość, astenia i zawroty głowy może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników preparatu, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, osteoporozę.   Gdy przyjmujesz ryfampicynę (antybiotyk), karbamazepinę lub fenytoinę (leki przeciwdrgawkowe stosowane w leczeniu padaczki), preparaty zawierające ziele dziurawca. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie i ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży ani w okresie karmienia piersią.

Glandex opinia
Glandex opinie
Glandex ulotka
Glandex skład
Glandex dawkowanie
Glandex przeciwwskazania
Glandex cena
Glandex zamienniki
Glandex zamiennik
Glandex odpowiednik
Glandex tańszy zamiennik
Glandex czy działa
rak u kobiet po menopauzie rak piersi po menopauzie jak zwalczyć raka piersi jak się leczy raka piersi leczenie raka piersi u kobiet po menopauzie lek na raka piersi u kobiet po menopauzie nowotwór piersi u kobiet po menopauzie leczenie nowotworu piersi
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Glandex

Dodaj opinię o Glandex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 991 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 753 produktów w 204 kategoriach