45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Byetta

ByettaByetta
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Cena: 524.76 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mcg/d, 2,4ml, iniekcja podskórna, 1 wstrzykiwacz (60 dawek), 5 mcg/d,1,2ml, iniekcja podskórna, 1 wstrzykiwacz (60dawek)
Działanie: zmniejsza stężenie glukozy we krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Byetta

Lek na receptę do stosowania w skojarzeniu z metforminą i/lub pochodnymi sulfonylomocznika w leczeniu cukrzycy typu 2 u pacjentów, u których nie uzyskano odpowiedniej kontroli glikemii w przypadku stosowania maksymalnych tolerowanych dawek doustnych leków przeciwcukrzycowych.

Dawkowanie:

Podskórnie w udo, brzuch lub górną część ramienia, według zaleceń lekarza. Preparatu nie należy stosować po posiłku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: nadmierne obniżenie poziomu cukru we krwi, zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, biegunka). Często: zmniejszenie apetytu, bóle i/lub zawroty głowy, niestrawność, ból brzucha, choroba refluksowa przełyku, wzdęcia, nadmierne pocenie się, uczucie osłabienia, zmniejszenie masy ciała. Niezbyt często: stany zapalne trzustki.   W przypadku jednoczesnego stosowania preparatu Byetta i pochodnych sulfonylomocznika należy zachować ostrożność w celu uniknięcia hipoglikemii podczas prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężkie zaburzenia czynności nerek, ciężkie choroby przewodu pokarmowego, stany zapalne trzustki.   Gdy przyjmujesz inne leki. Preparat Byetta może spowodować zmniejszenie stopnia i szybkości wchłaniania podawanych doustnie produktów leczniczych. W przypadku produktów leczniczych, które powinny być przyjmowane razem z pokarmem, należy w miarę możliwości przyjmować je podczas posiłków, przed którymi nie ma wstrzyknięć preparatu Byetta.   Gdy jesteś lub przepuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Byetta przeciwwskazania
Byetta zamienniki
Byetta zamiennik
Byetta odpowiednik
Byetta tańszy zamiennik
Byetta czy działa
Byetta opinia
Byetta opinie
Byetta cena
Byetta skład
Byetta ulotka
Byetta dawkowanie
cukrzyca zastrzyk cukrzyca lek na cukrzycę cukrzyca typu 2 leczenie cukrzycy poziom cukru lek dla diabetyków lek dla cukrzyków
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze odżywki do włosów kręconych - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Byetta

Dodaj opinię o Byetta

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach