42 823 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 793 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Betahistinum 123ratio

Betahistinum 123ratioBetahistinum 123ratio
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 28.38 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 8 mg, tabletki, 100 szt, 16 mg, tabletki, 60 szt, 16 mg, tabletki, 30 szt
Działanie: poprawia ukrwienie błędnika
Ulotka:

Opis i skład produktu Betahistinum 123ratio

Lek na receptę przeznaczony w chorobach ucha wewnętrznego (np. choroba Meniera) i innych objawiających się zawrotami głowy, szumem w uszach i narastającym upośledzeniem słuchu. Uwaga! Poprawa może nastąpić dopiero po upływie kilku tygodni od początku leczenia.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Lek przyjmować najlepiej podczas posiłku.   Nie zaleca się stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności leku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości (wysypka, nudności, zaburzenia żołądkowo-jelitowe). Dolegliwości te z reguły ustępują, jeżeli lek podawany jest podczas posiłku lub w zmniejszonej dawce. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodorek betahistyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu,zdiagnozowany guz chromochłonny nadnerczy, astmę oskrzelową, chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy,rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedobór laktazy typu Lapp lub zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy (preparat zwiera laktozę). Gdy przyjmujesz leki przeciwhistaminowe (przeciwuczuleniowe), salbutamol. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.

Betahistinum 123ratio skład
Betahistinum 123ratio ulotka
Betahistinum 123ratio dawkowanie
Betahistinum 123ratio przeciwwskazania
Betahistinum 123ratio zamienniki
Betahistinum 123ratio zamiennik
Betahistinum 123ratio odpowiednik
Betahistinum 123ratio tańszy zamiennik
Betahistinum 123ratio czy działa
Betahistinum 123ratio opinia
Betahistinum 123ratio opinie
Betahistinum 123ratio cena
szumy uszne szumi mi w uszach zawroty głowy utrata słuchu upośledzenie słuchu leczenie słuchu zawroty głowy przy bólu ucha choroby słuchu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Betahistinum 123ratio

Dodano: 29 Wrzesień 2019
Autor: Maria Małgorzata
Ocena:
Ja musiałam po paru dniach odstawić, ponieważ nasiliły się moje szumy w uszach, a to właśnie miało mi pomóc
Odpowiedź

Dodaj opinię o Betahistinum 123ratio

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 823 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 793 produktów w 204 kategoriach